Aslı Enver'in Estetiksiz Hali Hayranlarını Şaşırttı! - Son Dakika

Aslı Enver'in Estetiksiz Hali Hayranlarını Şaşırttı!

03.04.2019 21:16

Murat Boz ile yaşadıkları inişli çıkışlı aşk hayatlarıyla çok konuşulan Aslı Enver'in estetiksiz hali sosyal medyada bomba etkisi yarattı.

Reytingleri alt üst eden İstanbullu Gelin dizisiyle gündemden düşmeyen Aslı Enver'in estetiksiz hali sosyal medyayı salladı.

"SİZ NASIL GÖRÜNÜYORDUNUZ ACABA?"

Sosyal medyada bir kullanıcı tarafından yayınlanan Aslı Enver'in eski hali sosyal medyada infial yarattık. Enver'in yıllar öncesine ait estetiksiz fotoğrafları bir çok sosyal medya kullanıcısı tarafından yorum yağmuruna tutuldu. Bir sosyal medya kullanıcısı estetiksiz fotoğraflara, "Ya siz küçükken nasıl görünüyordunuz acaba eleştiriyorsunuz insanları." yorumunu yaptı. Başka bir sosyal medya kullanıcısı ise, "Yaşlandıkça ve estetikle güzelleşmiş." yorumunu yaptı.

MELİSA SÖZEN İLE OKUL ARKADAŞI ÇIKTI

Sevgilisi Murat Boz ile barışan Enver lise arkadaşlarıyla buluşmuştu. Sosyal medya sayfalarından bu fotoğrafları paylaşan grup altına "2000-2019... Pilav günü" notunu eklemişti. Oyuncu Aslı Enver ve meslektaşı Melisa Sözen'in aynı lisede okuduğu ortaya çıkmıştı.

Aslı Enver'in Estetiksiz Hali Hayranlarını Şaşırttı!

Son Dakika Magazin Aslı Enver'in Estetiksiz Hali Hayranlarını Şaşırttı! - Son Dakika Magazin

YORUMLAR (13)
  • ....: botokslu olmayan ünlü yok kimisi fazla abartmıyor dozunda yaptığı için daha doğal kalıyor aslı gibi. 35 yaşında ünlü bir kadının bu kadar makyajlı bir hayatı varsa bu kadar genç kalması kırışmaması imkansız.. diğer türlü kilo fazlası varmış zayflayıncada botoksla birlikte yüzü cuk otumuş Cevap Yaz 3 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Emre Belözoğlu, Ali Akman'ı F.Bahçe'ye getirmek için Bursaspor'a teklif yapacak Kaynıyla yasak aşk yaşayan kadın, kocasını öldürttüğünü mezar başında itiraf etti 29 Ekim kutlamasında utandıran görüntüler: Protokole deri koltuklar, gazilere plastik sandalye Mahalle muhtarı, 4 erkek çocuğuna istismar suçundan tutuklandı Son 16 golün 10'unu bizim çocukların attığı Lille, Avrupa'da bir ilki başardı Boran Kuzum ve Miray Daner haklarındaki aşk iddialarına cevap verdi Sakarya için korkutan uyarı: "Şu ana kadarki en yüksek seviyedeyiz" Sokakta karşılaştığı eski eşi konuşmak istemeyince, not bırakıp camide kendini astı