Son Dakika Haberleri: Aslı Enver'le Barışmak İsteyen Murat Boz, Evlilik Teklifi Etti

Aslı Enver'le Barışmak İsteyen Murat Boz, Evlilik Teklifi Etti

7 ay önce

Nisan ayında iki buçuk yıllık ilişkilerini sonlandıran Murat Boz ve Aslı Enver'den sürpriz hamle. Acun'un "Bence barışırlar" açıklamasının ardından Murat, Aslı'ya evlilik teklifi etti.

Murat Boz ve Aslı Enver'in yeniden bir araya geleceği konuşulurken, Boz'un Aslı Enver'e evlilik teklifinde bulunduğu iddiası magazin gündemine bomba gibi düştü. Murat Boz ile Aslı Enver'in iki buçuk yıllık aşkı dört ay önce bitmişti. Boz'un son bir aydır Aslı Enver'le barışmak için yoğun çaba harcadığı konuşuluyordu. Acun Ilıcalı ise geçtiğimiz gün "Bence barışırlar" açıklamasıyla ilişki hakkında önemli sinyaller vermişti.

ASLI'YA EVLİLİK TEKLİFİ ETTİ

Nisan ayında sürpriz bir karar alarak yollarını ayıran Murat Boz ve Aslı Enver, cephesinden magazin dünyasını hareketlendiren bir haber geldi. Son günlerde yeniden bir araya gelecekleri konuşulan ikiliden Murat Boz, iddialara göre Aslı Enver'e evlilik teklifinde bulundu. TV 8'in patronu Acun Ilıcalı'nın da devreye girdiği ve ikiliyi yeniden bir araya getirmek yönünde çaba harcadığı magazin kulislerinde konuşulan konular arasında.

EVLİLİK TEKLİFİNE SOĞUK BAKMIYOR

Sözcü'nün haberine göre iki buçuk yıl birlikte olduğu eski sevgilisi Murat Boz'dan gelen bu sürpriz teklif karşısında çok şaşıran Aslı Enver'in teklife soğuk bakmadığı ancak bir süre için düşünmek istediği iddia edildi. Yaklaşık dört ay ayrılığa dayanabilen çiftin barışmasında ki en büyük etken ise Murat Boz'un annesi Nedret Boz.

Acun'un "Bence Barışırlar" Sinyalinin Ardından Murat Boz, Aslı Enver'e Gül Gönderdi

Murat Boz'la Pişti Olan Aslı Enver, Mekanı Terk Etti


YORUMLAR


Vatandaşın İhbarı ile Yabancı Tabelalar Tek Tek Söküldü Dolar Yeni Güne Nasıl Başladı? İşte Son Durum

Gözü Dönmüş Gençler, Yaşlı Adamı Tekme Tokat Dövdü