Son Dakika Haberleri: Güzel Oyuncu Aslı Enver, Reklam Filmi İçin Kamera Karşısına Geçti

Güzel Oyuncu Aslı Enver, Reklam Filmi İçin Kamera Karşısına Geçti

2 ay önce

Ekranların sevilen yüzü Aslı Enver, bu sene ekran yüzü olduğu giyim markasının 2019 İlkbahar-Yaz elbise mevsimi koleksiyonu için kamera karşına geçti. Oyuncu güzel enerjisiyle de sette neşe saçtı.

Ekranların sevilen yüzü Aslı Enver, bu sene ekran yüzü olduğu DeFacto'nun 2019 İlkbahar-Yaz elbise mevsimi koleksiyonu için kamera karşına geçti. Daha önce de aynı marka için yakışıklı oyuncu Aras Bulut İynemli ile kamera karşısına geçen oyuncu şimdi yaz mevsimine yakışan elbiselerle objektiflere poz verdi.

SETTE ENERJİ SAÇTI

Yaz mevsiminin vazgeçilmez parçalarından elbiseler için kamera karşısına geçen Enver, yeni koleksiyonu çok sevdiği belirtildi. Enerjisi ile sette neşe saçan Enver, elbise mevsimi koleksiyonu için "Bayılacaklar" dedi. Oyuncunun yeni reklam filmi tüm mecralarda yayınlanmaya başladı.

İşte Aslı Enver'in Instagram hesabından paylaştığı bazı kareler...

Güzel Oyuncu Aslı Enver, Reklam Filmi İçin Kamera Karşısına Geçti
Haber Yayın Tarihi : 18.05.2019 03:15 Kaynak: İHA

YORUMLAR


Şanlıurfa'da sıcak havayla birlikte yılan kapanı satışları arttı Çok konuşulacak 23 Haziran iddiası: AK Parti İstanbul seçimi için getirdiği seçmenleri geri götürmedi Tekneye bağlı paraşütle 50 metreden denize düşen Filistinli turist öldü