Son Dakika Haberleri: Aslı ile Murat'n Ayrılığına Sebep Olan Eser Yenenler: Parti İşlerini Bıraktık

Aslı ile Murat'n Ayrılığına Sebep Olan Eser Yenenler: Parti İşlerini Bıraktık

5 ay önce

Eser Yenenler'in ev partisinden sonra ayrılan Aslı Enver ve Murat Boz çifti barışınca, Yenenler, "Parti işlerini bıraktık, başımıza gelmeyen kalmadı." dedi.

Komedyen  Eser Yenenler önceki akşam  Bebek'te objektiflere takıldı. Basın mensuplarının sorularını cevaplayan Yenenler, ünlü oyuncu  Aslı Enver ile  Murat Boz'un barışmalarına sevindiğini belirten Yenenler, "Artık parti işlerini bıraktık." açıklamalarında bulundu.

ASLI İLE MURAT ETİLER'DE GÖRÜLDÜ

Murat Boz ve  Aslı Enver'in yolları,  Eser Yenenler'in evindeki partinin haberi olmamasından sonra ayrılmıştı. Ancak çift tekrar birleşme kararı aldı. İkili önceki gün  Emirgan'daki bir mekandaydı.

"BİLİYORDUM BARIŞACAKLARINI"

Aynı saatlerde  Eser Yenenler ise  Bebek'te objektife takıldı. Eser,  Murat Boz ve  Aslı Enver'in barışmasıyla ilgili "Ben rahattım zaten, biliyordum barışacaklarını. Çok sevindim ikisi adına" dedi.

ESER YENENLER: PARTİ İŞLERİNİ BİTİRDİK

Eser Yenenler'in, "Evinizde tekrar bir parti vermeyi düşünür müsünüz?" sorusuna yanıtı ise şu oldu: Yok abi, parti işlerini bitirdik. Bir kere yaptık, başımıza gelenleri gördünüz.

"HOCAMDIR NE YAPSA YERİDİR"

Yılmaz Erdoğan, evinde verdiği olay partiyle adından söz ettiren çapkın öğrencisi  Eser Yenenler için "Meğer Eser pavyon açmış" diye espri yapmıştı.  Eser Yenenler, gazetecilerin sorusu üzerine, " Yılmaz Erdoğan hocamdır, ne yapsa yeridir" cevabını verdi.

Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!


Norveç'te Düzenlenen Skandal NATO Tatbikatının Fotoğrafları Ortaya Çıktı Eser Yenenler, Acun Ilıcalı'yı İfşa Etti: Onun En Çirkin Hallerini Gördüm
Karın Ağrısı Şikayeti ile Hastaneye Giden Adamın Anüsünden Yılan Balığı Çıktı