Aslıhan Doğan, Hamza Arda'nın Doğum Tarihini Dövme Yaptırdı - Son Dakika

Aslıhan Doğan, Hamza Arda'nın Doğum Tarihini Dövme Yaptırdı

15.01.2019 23:27

Aslıhan Doğan Turan, eşi Arda Turan'ın ardından yeni doğan bebeği Hamza Arda'nın da doğum tarihini koluna dövme yaptırdı.

Arda Turan'ın eşi Aslıhan Doğan Turan, yeni doğan bebeği Hamza Arda'nın doğum tarihini koluna dövme yaptırdı.

"DEDİĞİMİZİ HEP YAPTIK"

Sosyal medya hesabından yeni doğan bebeği Hamza Arda'nın doğum günü tarihini koluna dövme yaptıran Aslıhan Doğan Turan,o anları takipçileriyle de paylaşmayı ihmal etmedi. Turan paylaşımına, "Çok şükür dediğimizi hep yaptık" notunu ekledi.

"ÇOK GÜZEL OLMUŞ"

Turan'ın paylaşımına takipçileri de sessiz kalmadı. Turan'ın bir takipçisi paylaşıma, "Benimde çocuğum olursa bende yaptırıcam çok güzel olmuş" ifadelerini kullandı.

Aslıhan Doğan, Hamza Arda'nın Doğum Tarihini Dövme Yaptırdı

Son Dakika Magazin Aslıhan Doğan, Hamza Arda'nın Doğum Tarihini Dövme Yaptırdı - Son Dakika Magazin

YORUMLAR (9)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Son dakika: Kamu bankalarından yeni destek paketi: KOBİ'lere 100 bin liraya kadar kredi verilecek Metro raylarına düşen ve üzerinden 2 vagon geçen kızın mucize kurtuluşu Nefes kefen operasyon! Sınır dışı edilen suç örgütü lideri lüks otelde yakayı ele verdi Şiddet gördüğü için babasının yanına yerleşen eşini eve getirmek isterken tartıştığı kayınpederini öldürdü TMSF altın sondaj çalışmaları kapsamında müjde vermeye hazırlanıyor Macron, İslam'a yönelik tepki çeken açıklamaları sonrası utanmadan bir de Arapça tweet attı Yerli otomobilin bataryası rakiplerine göre daha uzun menzil sağlayacak Son Dakika! Aliyev: Eğer Azerbaycan'a dış müdahale olursa, Türk F-16'larını semada göreceksiniz