Asma kat delinince 3 metre yükseklikten dükkanın ortasına düştü - Son Dakika

Asma kat delinince 3 metre yükseklikten dükkanın ortasına düştü

13.05.2021 10:32
Asma kat delinince 3 metre yükseklikten dükkanın ortasına düştü, System.String[]

İzmir'in Tire ilçesinde arkadaşına ait dükkanın asma katında malzeme arayan Erkan Doğan, asma katın delinmesi nedeniyle 3 metre yükseklikten dükkanın ortasına düştü. Doğan, yaşanan kazayla ilgili olarak yaptığı açıklamada, "Ufak tefek sıyrıklarla atlattık. Çalışan arkadaşlarımız çok dikkatli olsun. En ufak bir hata büyük sıkıntılara sebebiyet verebilir" ifadelerini kullandı.

İzmir'in Tire ilçesinde bulunan bir dükkanın asma katının delinmesi sonucunda meydana gelen kaza, büyük paniğe neden oldu.

Arkadaşının iş yerinde dün saat 14.00 sıralarında asma kata çıkarak malzeme arayan Erkan Doğan isimli vatandaş, asma katın bir anda delinmesi sonucunda 3 metre yükseklikten dükkanın ortasına düştü.

Düşme anı iş yerinin güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kaydedilirken görüntülerde; Erkan Doğan'ın büyük bir gürültüyle dükkanın içerisine düştüğü görüldü. Doğan, kazayı küçük sıyrıklarla atlattı.

"UFAK HATALAR BÜYÜK SIKINTILARA SEBEBİYET VEREBİLİR"

Hastaneden taburcu olduktan sonra yaşadığı anlara ilişkin değerlendirmelerde bulunan Doğan, "Malzemeyi alıp arkamı döndüğüm anda boşluğa bastım ve aşağıya düştüm. Düştükten hemen sonra insanlar panikle yanıma gelip beni kaldırdılar. Daha sonra hastaneye gidip kontroller yaptırdık. Herhangi bir sağlık sıkıntım yok. Ufak tefek sıyrıklarla atlattık. Çalışan arkadaşlarımız çok dikkatli olsun. En ufak bir hata büyük sıkıntılara sebebiyet verebilir" ifadelerini kullandı.

Asma kat delinince 3 metre yükseklikten dükkanın ortasına düştü
Asma kat delinince 3 metre yükseklikten dükkanın ortasına düştü
Asma kat delinince 3 metre yükseklikten dükkanın ortasına düştü

Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa Asma kat delinince 3 metre yükseklikten dükkanın ortasına düştü - Son Dakika


YORUMLAR (1)
500

Son Dakika

Zirve tırmanışı esnasında mola veren çift, cinsel ilişki yaşadı: Panoramik kamera o anları görüntüledi 16:46 Zirve tırmanışı esnasında mola veren çift, cinsel ilişki yaşadı: Panoramik kamera o anları görüntüledi Alaattin Çakıcı, Kıbrıs'a kaçtığı yönündeki iddiaları yanıtladı: Özgür bir vatandaşım dünyanın her yerine gidebilirim 16:39 Alaattin Çakıcı, Kıbrıs'a kaçtığı yönündeki iddiaları yanıtladı: Özgür bir vatandaşım dünyanın her yerine gidebilirim 30 metre yükseklikteki falezlerden atladı! Genç kız ağır yaralandı 16:37 30 metre yükseklikteki falezlerden atladı! Genç kız ağır yaralandı
Babalık iznine değişiklik geliyor! Özel şirketlerde süre 6 aya kadar çıkıyor 16:10 Babalık iznine değişiklik geliyor! Özel şirketlerde süre 6 aya kadar çıkıyor Galatasaray'da yeni başkan Burak Elmas mazbatasını yarın alıyor 16:01 Galatasaray'da yeni başkan Burak Elmas mazbatasını yarın alıyor Evini ateşe vererek karısını öldürdü, oğlunu ağır yaraladı! Dehşet saçan koca, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nden atlayarak intihar etti 15:46 Evini ateşe vererek karısını öldürdü, oğlunu ağır yaraladı! Dehşet saçan koca, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nden atlayarak intihar etti
Abdülkadir Ömür, Şenol Güneş'e isyan etti: Oynatmayacaksan beni niye çağırdın hocam? 14:51 Abdülkadir Ömür, Şenol Güneş'e isyan etti: Oynatmayacaksan beni niye çağırdın hocam? Kadın çamaşırı giydirerek fotoğraf çektirmişlerdi! 14:43 Kadın çamaşırı giydirerek fotoğraf çektirmişlerdi! "Döner Kardeşler" davasında örgüt liderlerinin 60 yıla kadar hapsi istendi
Advertisement