Asmalı Konak Filmi - Son Dakika

Asmalı Konak Filmi

02.07.2011 00:15
Asmalı Konak Filmi, System.String[]

Asmalı Konak filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Asmalı Konak filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

Bahar%%1%ın yakalandığı amansız hastalığın tedavisi için Amerika%%1%ya giden Seymen ve Bahar%%1%ı bu ölüm kalım mücadelesinde neler bekliyor? Baharı delicesine seven Seymen%%1%in aşkı onu hayata bağlamaya yetecek mi? Kapadokya%%1%da konakta endişe içinde bekleyen aile Newyork%%1%tan bekledikleri müjdeli haberi alabilecekleri mi?

Yönetmen: Abdullah Oğuz

Senaryo:

Oyuncular: Nurgül Yeşilçay

Filmin Türü: Romantik

Orijinal Adı: Asmalı Konak

Yapım Yılı: 2003

Yapım Ülkesi: ABD/Türkiye

Orijinal Dili: Türkçe

Filmin Süresi: 0 dk.

Resmi Sitesi:

Vizyon Tarihi: 17.10.2003

Asmalı Konak Filmi

Son Dakika Güncel Asmalı Konak Filmi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Azerbaycan ordusu, Turan taktiğini uygulayarak Ermenistan'ın belini kırdı Durak dışında olduğu için kendisini almayan şoföre kızan kadın taksiyle takip ettiği otobüsü kırmızıya boyadı Kırmızı Oda'daki kadına şiddet yanlısı sözler sosyal medyada gündem oldu ABD başkanlığı için yarışan Biden, ücretsiz koronavirüs aşısı sözü verdi Süt sağarken elektrik akımına kapılan kadın feci şekilde can verdi İlker Başbuğ: En büyük hayalim Türkiye ile Azerbaycan'ı tek devlet olarak görmek Koronavirüsü ısıtarak öldüren yüz maskesi geliştirildi! Bulaş riskini sıfıra indiriyor Cephede dağılan sözde Karabağ Lideri Harutyunyan, Putin'den devreye girmesini istedi