Asmalı Konak Filmi - Son Dakika

Asmalı Konak Filmi

02.07.2011 00:15
Asmalı Konak Filmi, System.String[]

Asmalı Konak filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Asmalı Konak filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

Bahar%%1%ın yakalandığı amansız hastalığın tedavisi için Amerika%%1%ya giden Seymen ve Bahar%%1%ı bu ölüm kalım mücadelesinde neler bekliyor? Baharı delicesine seven Seymen%%1%in aşkı onu hayata bağlamaya yetecek mi? Kapadokya%%1%da konakta endişe içinde bekleyen aile Newyork%%1%tan bekledikleri müjdeli haberi alabilecekleri mi?

Yönetmen: Abdullah Oğuz

Senaryo:

Oyuncular: Nurgül Yeşilçay

Filmin Türü: Romantik

Orijinal Adı: Asmalı Konak

Yapım Yılı: 2003

Yapım Ülkesi: ABD/Türkiye

Orijinal Dili: Türkçe

Filmin Süresi: 0 dk.

Resmi Sitesi:

Vizyon Tarihi: 17.10.2003

Asmalı Konak Filmi

Son Dakika Güncel Asmalı Konak Filmi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika: Araç sahipleri dikkat! Motorine 28 kuruş zam geldi Borsa İstanbul'un yüzde 10'u Katarlılara devredildi Son Dakika: İBB'nin 6 bin yeni taksi projesi teklifi Bakanlık ve Valilik temsilcilerinin oylarıyla reddedildi Pazar esnafından, maskesini düzgün takmayanlara ürün satmama kararı İngiltere'de sinir krizi geçiren müşteri marketi birbirine kattı Antalya'da sokakta yunus polisi üniforması ve teçhizatı yakan şüpheli aranıyor İmamoğlu'ndan "Toplantı kayıt altına alınmasın" diyen müdüre yanıt: Rahatsızım diyen burayı terk edebilir Polisin maskesiz gezerken durdurduğu kadın: Allah beni koruyor