Son Dakika Haberleri: Aspiratör Bacasına Sıkışan Hırsız, 'İnleme İhbarı' Sonucu Kurtarıldı
BBC

Aspiratör Bacasına Sıkışan Hırsız, 'İnleme İhbarı' Sonucu Kurtarıldı

2 ay önce

ABD'de hırsızlık için girdiği binanın aspiratör bacasında sıkışan kişi, iki gün sonra kurtarıldı. Vücudu susuz kalan adamın hastaneye kaldırıldığı ve sağlık durumunun iyi olduğu açıklandı.

ABD'nin California eyaletinde, boş bir Çin lokantasının aspiratör bacasına sıkışan bir kişi iki gün sonra kurtarıldı.

EKİPLER, KAPI KİLİTLİ OLDUĞU İÇİN ÇATIYA ÇIKTI

San Lorenzo polis ve itfaiye ekiplerinin, yandaki binadan inleme sesi geldiğini söyleyen bir kişinin ihbarıyla olay yerine gittiği belirtildi. Sesin nereden geldiğini anlayamayan itfaiye görevlileri, lokantanın kapısı kilitli olduğu için çatıya çıktı. Bacanın içine sıkışmış halde bulunan, tüm vücudu yağla kaplı kişi bir saatlik bir çabayla yukarı çekildi.

HIRSIZLIK İÇİN Mİ GİRDİ?

Adı açıklanmayan 29 yaşındaki kişinin, binaya hırsızlık için girmeye çalışmış olabileceği öne sürülüyor. Vücudu susuz kalan adamın hastaneye kaldırıldığı ve sağlık durumunun iyi olduğu açıklandı.

"BİR GÜN DAHA GEÇSEYDİ..."

Alameda Polis Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada, 48 saat boyunca bacada mahsur kalan kişi için "Bir gün daha geçseydi, kurtaramayabilirdik" denildi.

BBC

YORUMLAR


Tıp Öğrencisi Kardeşini Kalbinden Bıçaklayıp Öldürdü, Annesini Yaraladı Hakkında Soruşturma Başlatılan Müjdat Gezen: Kimin Kaçacağını Biliyorum Ama Söylemem

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfi Savaş Hakkında Soruşturma Başlatıldı