Assassin's Creed Iıı Tüm Dünya ile Birlikte Raflarda! - Son Dakika

Assassin's Creed Iıı Tüm Dünya ile Birlikte Raflarda!

26.11.2012 08:30
Assassin's Creed Iıı Tüm Dünya ile Birlikte Raflarda!, System.String[]

Desmond Miles’ın hikâyesi kaldığı yerden devam ediyor! Konsollar için haftalar önce raflara konan Assassin’s Creed III, artık PC kullanıcıları için de piyasaya sürüldü. 30 Ekim ...

Desmond Miles'ın hikayesi kaldığı yerden devam ediyor! Konsollar için haftalar önce raflara konan Assassin's Creed III, artık PC kullanıcıları için de piyasaya sürüldü.

30 Ekim 2012′de sadece PlayStation 3 ve Xbox 360 için piyasaya çıkan Assassin's Creed III, bilgisayar kullanıcıları tarafından yaklaşık bir aydır sabırsızlıkla bekleniyordu. 23 Kasım 2012 tarihinde PC oyuncuları tarafından da satın alınabilir duruma gelen yapım, serinin beşinci oyunu olma özelliğini taşıyor.

Daha önce Altair ve Ezio isimli suikastçıları yönettiğimiz Assassin's Creed'de artık işlerimize Connor isimli bir Kızılderili-İngiliz melezi ile devam edeceğiz. Görevimiz ise bu kez Ezio gibi intikam için değil, özgürlük için verilen savaşa hizmet etmek.

Assassin's Creed III'de bir yandan 18. yüzyıldaki Amerikan Devrimi'ni yaşarken bir yandan da günümüz zamanları içindeki Desmond Miles'in hayatına devam edeceğiz. Ubisoft Montreal'in geliştiriciliğini yaptığı yapım, serinin ilk DirectX 11'i destekleyen oyunu olma özelliğini taşıyor.

>>

Assassin's Creed Iıı Tüm Dünya ile Birlikte Raflarda!
Assassin's Creed Iıı Tüm Dünya ile Birlikte Raflarda!

- Kaynak: Scroll.com.tr

Son Dakika Teknoloji Assassin's Creed Iıı Tüm Dünya ile Birlikte Raflarda! - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Emekli olan Khabib Nurmagomedov'a ünlü sporculardan tebrik mesajı yağdı Aliyev, "Türkiye sizi savaşa zorluyor" diyen ABD'li muhabire istediğini vermedi: Bu kadar harika bir dostumuz olduğu için oldukça gururluyuz Genç kız, iğnenin yan etkilerini söyleyen doktora saldırdı İzmir'de koronavirüs vaka sayısı son 10 günde ikiye katlandı Sinan Engin'den çarpıcı iddia: Bu açıklamalara göre yönetimin Terim'i göndermesi lazım Daha büyük bir acı yok! Otomobilin arkasında duran oğlunu fark etmeyerek 25 metre sürükledi Genç adama mesajlı taciz: Yemeği getiren kuryeden gelen "Gey misin?" sorusuyla neye uğradığını şaşırdı Gözü gibi büyüttüğü iki evladından biri mezara diğeri hapse girdi! Melek'in annesinin ağıtları köyü inletti