Astsubay için "Klavye delikanlısı" diyen Yeşim Salkım kendini savundu - Son Dakika

Astsubay için "Klavye delikanlısı" diyen Yeşim Salkım kendini savundu

08.10.2019 15:21

Güvenli bölge harekatı çalışmaları devam ederken "Savaşa hayır" diyen Yeşim Salkım, Suriye'de görev yapan bir astsubay ile tartıştı. Kısa sürede gündem olan Salkım, açıklama yaparak "Ben sizin asker olduğunuzu bilmek zorunda değilim" dedi.

Şarkıcı Yeşim Salkım, Türk askerinin Fırat'ın doğusundaki YPG'li teröristlere yönelik operasyon düzenlemesinin gündemde olmasıyla alakalı attığı twette "Sonuna kadar savaşa hayır diyeceğim." dedi. Paylaşımıyla tepki çeken Salkım, bir Türk askerine "Klavye delikanlısı" diyerek hakaret etti ve engelledi. Kısa sürede gündem olan Salkım, yeni bir açıklama yaparak kendisini savundu.

"HADİ LAN ORADAN KLAVYE DELİKANLISI"

Yeşim Salkım, güvenli bölge harekatına 'savaşa hayır' diyerek desteklemediğini açıkladı. Bu paylaşımıyla tepki çeken Salkım, savaş konusunda Suriye'de görev yapan bir astsubay ile tartışarak "Hadi lan oradan klavye delikanlısı" diyerek engelledi.

"BEN ASKER TORUNUYUM"

Türk askerine ettiği sözlerden dolayı tepkilerin odağında olan Yeşim Salkım, tartıştığı astsubaya cevap vererek "Ben size demedim. Anneme küfür eden kişiye yazdım. Ben sizin asker olduğunuzu bilmiyorum ayrıca bilmek zorunda değilim. Ben asker torunuyum, dedem de askerdi benim. Üstelik hiçbir asker kardeşimize laf etmem, ettirmem, siz sayfamdaki küfürleri bir okuyun önce." dedi.

Astsubay için Klavye delikanlısı diyen Yeşim Salkım kendini savundu
Astsubay için Klavye delikanlısı diyen Yeşim Salkım kendini savundu

Son Dakika Güncel Astsubay için 'Klavye delikanlısı' diyen Yeşim Salkım kendini savundu - Son Dakika

YORUMLAR (104)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Real Madrid deplasmanda Barcelona'yı 3-1 mağlup etti Şişli'de lüks rezidansa silahlı saldırı: 2'si kadın 3 kişi yaralandı Erkek kardeşi tarafından öldürülen Melek Aslan'ın azmettiricisi Orhan Vatansever'in ifadesi ortaya çıktı Kuveyt ve Katar'da Hazreti Muhammed'e saygısızlık yapan Fransa'nın ürünlerine boykot Ermenistan Dışişleri Bakanı'na ünlü CNN muhabirinden soğuk duş! Paşinyan'ın sözleri soruldu, ne diyeceğini bilemedi Almanya'da Türk iş insanına polis şiddeti! İşçilerin önünde yere yatırılarak darbedildi Şafak Sezer, lüks villasını 9 milyon 700 bin TL'ye satışa çıkardı Aydın'da esrarengiz olay! Arılar, Arapça yazılar yazıp kovanlarını terk ediyor