Son Dakika Haberleri: Asus, Üç Telefonu İçin Android Pie Sürümünü Dağıtacak

Asus, Üç Telefonu İçin Android Pie Sürümünü Dağıtacak

7 gün önce

Tayvan merkezli bilgisayar ve donanım üreticisi Asus, üç telefonu için Android Pie sürümünü dağıtmaya başlayacak.

Asus, Üç Telefonu İçin Android Pie Sürümünü Dağıtacak, System.String[]
Asus, geçtiğimiz ay boyunca hem ZenFone Max Pro M1 hem de M2 ??için son Android Pie beta sürümünü piyasaya sürdü. Şirket, 15 Nisan ile birlikte bir güncelleme yaparak beta programını bitirmeye hazırlanıyor. Ayrıca Asus, bu iki akıllı telefona ek olarak aynı zamanda ZenFone Max M2 için de Android'in yeni sürümünü piyasaya sürecek.
ZenFone Max Pro M2 ve Max M2, Aralık ayında piyasaya sürüldü. Telefonlar, Android Pie yerine 8.1 Oreo sürümü ile gelince Asus severler hayal kırıklığına uğradı. ZenFone Max Pro M1 ise 2018 Nisan'da geldi ve bir yıldır piyasada kalmasının ardından büyük bir güncelleme alacak.Asus'un bu telefonları güncelleme sözünü yerine getirdiğini görmek güzel olsa da şirketin güncelleme noktasında iyi bir deneyim sunduğunu söylemek zor. Ne de olsa, bu telefonlar Android'in stok deneyimiyle geldi ve şirket, en yeni Android güncellemesini sağlayamadı. Bu telefonlar, Android One programının bir parçası olmadığı için Tayvan'lı şirketin bu güncellemeleri sağlaması gerekiyor.
Kaynak: WebTekno
Televizyon Yıldızı Lauren Harries, Sevgilisiyle İlişkiye Girerken Yanlışlıkla Canlı Yayın Yaptı Kabinde Kıyafet Deneyen Kadını Görüntüleyen Sapığa Hapis Cezası Öldürüp Telefonundan "Ben İyiyim Merak Etmeyin" Diye Sms Attılar WhatsApp'a Yalan Haberlerin Yayılmasını Engellemek İçin İki Önemli Özellik Geldi