Asus Usb 3.0 Sertifikasına Sahip Olan İlk Üretici Oldu - Son Dakika

Asus Usb 3.0 Sertifikasına Sahip Olan İlk Üretici Oldu

26.11.2012 08:30
Asus Usb 3.0 Sertifikasına Sahip Olan İlk Üretici Oldu, System.String[]

ASUS anakartlar, şimdi de en iyi USB 3.0 deneyimini sunuyor. Yeni Intel 7 serisi yonga seti ile donatılmış olan ASUS anakartlar bu bağlamda piyasadaki ilk ...

ASUS anakartlar, şimdi de en iyi USB 3.0 deneyimini sunuyor. Yeni Intel 7 serisi yonga seti ile donatılmış olan ASUS anakartlar bu bağlamda piyasadaki ilk USB 3.0 sertifikalı anakartlar olma ayrıcalığına sahip.

Bu sertifikalandırma ile ASUS anakartlar, halihazırda piyasadaki milyarlarca USB destekli cihazla uyumlu çalışmayı garanti altına alırken, SuperSpeed USB standardı ile artık hayatımızın vazgeçilmez bir parçası olan USB arabirimini performans konusunda yeni bir boyuta taşıyor.

ASUS, USB 3.0 aktarım hızını 1.7 kata kadar artıran benzersiz ASUS USB 3.0 Boost teknolojisi ile anakart özellikleri ve tasarımı alanındaki öncülüğünü de pekiştiriyor.

& ;

Bir anakartın USB 3.0 sertifikası alabilmesi için kart 180'den fazla sıkı teste tabi tutuluyor. Bu testler arasında sinyal kalitesi, cihazlar arası iletişim, aşırı yükleme testi, uyumluluk ve aktarım hızları gibi zorlu performans kriterleri yer alıyor.

ASUS USB 3.0 sertifikalı anakartlar, daha iyi bir devre tasarımı ve yüksek kaliteli konektörler ve yongalar sayesinde en zor koşullarda bile USB 3.0 cihazlardan gelen sinyalleri daha iyi tespit edebiliyor. USB 3.0 sertifikalı anakartların ayrıca otuz altı farklı cihazla uyumluluk testini de geçmesi gerekiyor. Kullanıcıların en geniş ürün yelpazesinden yararlanmalarını amaçlayan bu teste dahil edilen cihazlar arasında yazıcılar, harici sürücüler, video kameralar, fareler ve kulaklıklar yer alıyor.

>>

Asus Usb 3.0 Sertifikasına Sahip Olan İlk Üretici Oldu

- Kaynak: Scroll.com.tr

Son Dakika Teknoloji Asus Usb 3.0 Sertifikasına Sahip Olan İlk Üretici Oldu - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Prof. Dr. Mehmet Ceyhan'dan salgının seyriyle ilgili korkutan sözler: Birinci dalga bitmedi, 3. ve 4. artış dönemleri gelecek Fatih Terim'den yönetime olay sözler: İçerdekilerin arkamdan planlarını bilmiyor değilim Ermenistan, Azerbaycan ordusuna karşı çocuk askerleri kullanıyor Şişli'de rezidansta 3 kişinin yaralandığı olayda gerçek farklı çıktı: Tabancasını temizlerken yaralanmışlar Eski kocasını öldürüp tandırda yakan kadın tutuklandı, ifadesinde cinayeti detaylarıyla anlattı Aliyev silah aldıkları ülkeleri tek tek saydı! Türkiye ilk sırada değil Azerbaycan tarafından etkisiz hale getirilen İHA'da PKK şüphesi Kuveyt ve Katar'da Hazreti Muhammed'e saygısızlık yapan Fransa'nın ürünlerine boykot