Ata Demirer Akbank Sanat Mizah Buluşmaları'nda - Son Dakika

Ata Demirer Akbank Sanat Mizah Buluşmaları'nda

11.11.2014 11:57
Ata Demirer Akbank Sanat Mizah Buluşmaları'nda, System.String[]

Akbank Sanat, Kasım ayı boyunca her Çarşamba 19.30 - 21.30 saatleri arasında Vedat Özdemiroğlu moderatörlüğünde Türk mizahının usta isimlerini konuk etmeye devam ediyor.

Günümüz Türk mizah dünyasının en önemli isimlerinden usta sanatçı Ata Demirer, Akbank Sanat Mizah Buluşmaları kapsamında 19 Kasım günü bol kahkaha vaad eden bir söyleşi gerçekleştirecek. Ata Demirer, söyleşisinde yazar ve oyuncu olarak sinema, sahne, televizyon ve müzik macerasını ve modern meddahlığın haleti ruhiyesini dinleyenlerle paylaşacak.

Etkinliğin son konuğu ise; Türk sinemasının en önemli kadın komedi oyuncuları arasında yer alan Demet Akbağ olacak. Nuri Bilge Ceylan'ın Altın Palmiye ve FIBRESCI Ödüllü filmi "Kış Uykusu" ile kariyerine yeni bir boyut kazandıran başarılı sanatçı, 26 Kasım günü oyunculuğun ve güldürme sanatının inceliklerini kendi bakış açısıyla izleyicilere aktaracak.

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Ata Demirer Akbank Sanat Mizah Buluşmaları'nda - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Eski Galatasaraylı Yasin Öztekin, TFF 1. Lig ekibi Samsurspor'la anlaşma sağladı Parkta soğuktan titrerken bulunan genç adam hiçbir yardımı kabul etmedi Eski Galatasaraylı Didier Drogba'nın eşini aldattığı görüntüler ortaya çıktı Selçuk Özdağ'dan evinin önündeki saldırı sonrası ilk açıklama: Beş kişiydiler, ikisi sopalarla vururken biri silah tutuyordu Çanakkale üzerinde bir uçağın çizdiği belirsiz rota sosyal medyada merak konusu oldu Ziraat Türkiye Kupası'nda çeyrek final kura çekimi gerçekleşti Can Yaman'ın giydiği kabanın fiyatı dudak uçuklattı Tabancayla kalbine ateş edip ağır yaralanan gencin sosyal medyadan paylaştığı not ortaya çıktı