Son Dakika Haberleri: Ata Demirer ve Kendisinden 26 Yaş Küçük Sevgilisi Aslı Turanlı Ayrıldı

Ata Demirer ve Kendisinden 26 Yaş Küçük Sevgilisi Aslı Turanlı Ayrıldı

29 gün önce

Aralarında 26 yaş farkı olduğu için eleştirilen Ata Demirer ve sevgilisi Aslı Turanlı ayrıldı. İkili sosyal medya hesaplarından birbiriyle olan fotoğrafları silerek takipten çıktı.

46 yaşındaki komedyen Ata Demirer, 1 aydır 26 yaş küçük oyuncu Aslı Turanlı ile aşk yaşıyordu. Aralarındaki yaş farkından dolayı eleştirilen ikilinin ayrıldığı iddia edildi.

ATA VE ASLI AŞKI BİTTİ

İlişkilerini sosyal medya hesaplarından ilan eden ikiliden dün kötü haber geldi.Ata Demirer ile Aslı Turanlı Instagram'da birbirlerini takipten çıkardı. İkili bununla da kalmayıp birlikte çekildikleri fotoğrafları da sildi.

YAŞ FARKINI TİYE ALMIŞLARDI

İkili aralarındaki yaş farkını çektikleri eğlenceli bir video ile tiye almıştı. Videoyu Aslı Turanlı Instagram hesabından "Yıllar nasıl da geçiyor?" notuyla paylaştı.

"ATA BENİ DİNLEYEN VE ANLAYAN BİRİ"

Ata Demirer'le olan ilişkisi hakkında konuşan Aslıhan Turanlı,"Bir süredir birbirimizi tanıyoruz. Çok fazla ortak noktamız var. Tiyatroyu, müziği, en çok da gülmeyi seviyoruz.Ata beni dinleyen, anlayan, bana öncelik veren biri. Dejenerasyondan uzak. Bana eski usul çıkma teklif etti. Güzel bir birlikteliğe başladık. Çok mutluyuz." demişti.

Ata Demirer, Sevgilisiyle Arasındaki Yaş Farkına Takılanlar İçin Video Çekti


YORUMLAR


Yeni Zelanda Dışişleri Bakanı Peters: Saldırgan Tarrant Hayatının Geri Kalanını Tek Başına Hücrede Geçirecek Fiyatı 5 Kat Arttı! Akkuş'ta Coğrafi İşaretle Tescillenen Fasulye, Yok Satıyor Tek Celsede Boşanan Sunucu Meltem Acet, Eşinden Rekor Tazminat Alacak