Atakum Belediye Başkanı Burma: 30 Mart'ta Tazelenerek Yola Devam Edeceğiz - Son Dakika

Atakum Belediye Başkanı Burma: 30 Mart'ta Tazelenerek Yola Devam Edeceğiz

15.02.2014 17:29
Atakum Belediye Başkanı Burma: 30 Mart'ta Tazelenerek Yola Devam Edeceğiz, System.String[]

Samsun Atakum Belediye Başkanı Metin Burma tarafından Özören köyünün ardından ikinci seçim koordinasyon merkezi de Türk-Iş'te kuruldu.

Samsun Atakum Belediye Başkanı Metin Burma tarafından Özören köyünün ardından ikinci seçim koordinasyon merkezi de Türk-Iş'te kuruldu. Merkezin açılışına CHP Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Haluk Koç, CHP Samsun Milletvekili Ihsan Kalkavan, CHP Samsun Il Başkanı Dr. Mehmet Atalay, CHP Samsun büyükşehir Belediye Başkan Adayı Tarık Cengiz, Ilkadım Belediye Başkan Adayı Vedat Yılmaz partililer ve vatandaşlar katıldı.

    SKM açılışında bir konuşma yapan CHP Samsun Il Başkanı Dr. Mehmet Atalay, "CHP Il başkanı olmanın ötesinde, bir Atakumlu olarak Metin Burma gibi, gecesini gündüzüne katarak halk yararına, kent yararına çalışan, bir başkanım olmasından son derece mutluyum. Önümüzdeki seçimler hırsızlarla, dürüst insanların mücadelesi ne sahne olacaktır." dedi.

    CHP Samsun Milletvekili Ihsan Kalkavan, "Bir belediye düşünün ki arkasında iktidar gücü olmadan, iktidar belediyelerinin yapabildiğinin üzerinde iş üretsin, eser üretsin, proje üretsin. Işte O Metin Burma'dır. Metin Burma, sırtını halka dayamış, onlardan aldığı güçle iş yapmaktadır. O'nu başarılı kılan da budur. Adayım diye ortaya çıkanlar, 5 yılda Metin Burma'nın yaptığı eserlerin boyasını bile yapamazlar." diye konuştu.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Haluk Koç ise “Ben Samsun'u, Atakum'u, Ilkadım'ı, Canik'i, her yeri her zamankinden daha kararlı görüyorum. Artık bir şeylerin değişme zamanı gelmiştir. Yolsuzluk, yoksulluk, yasak ile boğuşacağız diye iktidara gelenler, bugün hepsini kendileri yapıyor. CHP olarak ne kadar başarılı olursa olsunlar 3-4 dönem başkanlık yapanlara teşekkür ettik, gençlerin önünü açtık. Artık birilerinin de gitme zamanı gelmiştir. Onurlu bir Türkiye için el ele vererek bu düzeni yıkacağız. Hırsızların bayrağı altında hala siyaset yapmaya çalışanlara inat bu seçimden başarılı olarak çıkacağız. Onların güçleri paralarıdır. Onların paralarına karşı bizim yüreğimiz var, birliğimiz, dirliğimiz var. " şeklinde konuştu.

    “YAPILANLARI GÖRMÜYORLAR MI?”

    Atakum Belediye Başkanı Metin Burma ise "Şimdi bulunduğumuz Alparslan Bulvarı'nın 2 yanından kanalizasyon akıyordu. Buralar tarlaydı. O günden bugüne geldik. Burası 20 yaşında 15 yılında ben varım. Bu muhteşem manzarayı görenler, seçilmek üzere propaganda yapanlar, ‘Atakum’da hiç bir şey yapılmadı diyebiliyorlar’ Türkiye çapındaki Yaşam Park, Emek Park, Çakırlar, Belediye Binası ve meydanı, kapalı otoparkı, kültür ve spor evleri, Karadeniz'in en büyük Kültür ve Sanat Merkezi, 121 adet park, Atakum Stadı, spor ve oyun alanları, etüt merkezleri, kültür-/sanat etkinliklerimiz, halk iskelesi, asfaltlar, 450 kilometre yol, Deniz Kafe, Paymer, okullarımıza, camilerimize verdiğimiz katkılar var, bunlar görülmeyecek şeyler midir?” diye sordu.

Atakum Belediye Başkanı Burma: 30 Mart'ta Tazelenerek Yola Devam Edeceğiz

Kaynak: CİHAN

Son Dakika Yerel Atakum Belediye Başkanı Burma: 30 Mart'ta Tazelenerek Yola Devam Edeceğiz - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Nevşin Mengü'den "Kendi polisime saldırmam" diyen Cüneyt Arkın'a yanıt Kumarhaneye iş makinesiyle baskın yapan polis, şüphelilerden birini dondurucunun içinde buldu Koronadan hayatını kaybeden Karadeniz'in kanaat önderlerinden Nuri Genç'in cenazesine binlerce kişi katıldı Sapık komşusunun tacizlerine dayanamayan iki çocuk annesi kadın kendisini astı Erkan Petekkaya, Kırmızı Oda'nın kadrosuna dahil oldu Fransız gazetesinde dikkat çeken manşet: Erdoğan Paris'e 3 saat uzaklıkta Osmanlı İmparatorluğu kuruyor Sosyal deney sırasında söyledikleri yüreklere dokundu! Herkes bu çocuğu arıyor Kendini tanrı zanneden adam, babasının kesik başıyla sokaklarda dolaştı