Son Dakika Haberleri: Yeni Görev Yerine Giden Öğretmen Trafik Kazasında Hayatını Kaybetti

Yeni Görev Yerine Giden Öğretmen Trafik Kazasında Hayatını Kaybetti

30 gün önce

Yozgat'ta meydana gelen kazada, ataması yeni yapılan 26 yaşındaki öğretmen görev yerine giderken hayatını kaybetti. Aynı aileden 3 kişi ise yaralı olarak kurtuldu.

Yozgat'a yeni atanan 26 yaşındaki öğretmen, İnceçayır Köyü yakınlarında meydana gelen trafik kazasında hayatını kaybetti. Kazada ağır yaralanan Hatice Sağkol, kaldırıldığı hastanede tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Aynı aileden 3 kişi ise yaralı olarak kurtuldu.

ATAMASI YENİ YAPILMIŞTI

Uğur Sağkol yönetimindeki 71 EF 803 plakalı otomobil, merkeze bağlı İnceçayır Köyü yakınlarında devrildi. Kazada sürücü ile birlikte aynı aileden Arzu, Demet, Adem ve Hatice Sağkol yaralandı. Yaralılar 112 Acil servis ekiplerince Yozgat Şehir Hastanesine kaldırıldı. Yaralılardan Hatice Sağkol, Şehir Hastanesinde yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Sorgun ilçesine bağlı Doğankent beldesine Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni olarak atanan Sağkol'un memleketi Kırıkkale'de toprağa verileceği öğrenildi.


YORUMLAR


Fiyatı 5 Kat Arttı! Akkuş'ta Coğrafi İşaretle Tescillenen Fasulye, Yok Satıyor Tek Celsede Boşanan Sunucu Meltem Acet, Eşinden Rekor Tazminat Alacak Kayseri Şeker, Tanzim Satış Mağazası Açtı