Son Dakika Haberleri: ATAŞEHİR'DE SİM KART BASKINI KAMERADA

ATAŞEHİR'DE SİM KART BASKINI KAMERADA

1 gün önce

Telefon bayisi çalışanını önce dövdüler, sonra bacağından vurdular.

ATAŞEHİR'DE SİM KART BASKINI KAMERADA, System.String[]

-Telefon bayisi çalışanını önce dövdüler, sonra bacağından vurdular. Yerde yatan yaralı dövülmeye devam edildi.
-Olay anı güvenlik kamerasına yansıdı.

Müslim SARIYAR- İstanbul DHA-ATAŞEHİR'de açılmayan SİM kart tartışması sonrası telefon bayisine baskın yapan 5 kişi, çalışanı dövdükten sonra silahla bacağından vurdu. Dehşet anları kameraya yansıdı.
Ataşehir'deki olay geçen cumartesi günü meydana geldi. Edinilen bilgiye göre SİM kart satın alan kişi, kart çalışmayınca bayiye telefon etti. Bayi çalışanı Atalay Y. ile SİM kartı alan kişinin tartışması küfürleşmeye dönüştü. Kart alan kişi bir süre sonra arkadaşlarıyla telefon bayisine geldi. Önce arkadaşları içeriye girdi. Bir süre sonra içeri giren kişi, tartıştığı Atalay Y.'ye saldırdı. Bu sırada arkadaşları da çalışana vurmaya başladı. Dayak yiyen Atalay Y. gruptaki bir kişi tarafından bacağından tabanca ile vuruldu. Yaralı halde yere yığılan Atalay Y. gruptakiler tarafından dövülmeye devam edildi. Saldırganlar daha sonra kaçarken Atalay Y. çevredekiler tarafından yapılan ilk müdahalenin ardından hastaneye kaldırıldı.
Polis saldırı sonrası çalışma başlattı. Güvenlik kamerası görüntülerinden de yola çıkan polis, 5 kişiyi yakaladı. Atalay Y.'yi vuran saldırgan tutuklandı. Diğer kişiler ise serbest bırakıldı.

Görüntü Dökümü:
----------
-Baskın görüntüsü (güvenlik kamerası)
-Atalay Y.'nin dövülmesi
-Silahla vurulması
-Tekrar tekme atan kişi
-Yardım edenlerHaber Yayın Tarihi: 16.08.2019 01:17 Kaynak: DHAÜsküdar Bosna bulvarında yoğun yağış, yol çökmesine neden oldu
Yoğun yağış sonrası Altunizade Metro İstasyonunu su bastı 17 Ağustos'un üstünden 20 yıl geçti ama afet toplanma alanları hala yeterli değil Ekrem İmamoğlu, su baskınları nedeniyle tatilini yarıda kesecek