Son Dakika Haberleri: Atatürk'e benzeyen Göksel Kaya'nın son fotoğrafı tepkilere neden oldu

Atatürk'e benzeyen Göksel Kaya'nın son fotoğrafı tepkilere neden oldu

7 gün önce

Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'e olan benzerliğiyle dikkat çeken tiyatro oyuncusu Göksel Kaya'nın, 10 Kasım yaklaşırken asker üniformasıyla sokak sokak gezmesi tepkilere neden oldu. Bir Twitter kullanıcısı yaptığı paylaşımda, "Bu adama biri dur demeli artık." diyerek tepki gösterdi.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk'e olan benzerliğiyle bazı kesimlerin sempatisini kazanan tiyatro oyuncusu Göksel Kaya'nın 10 Kasım'a sayılı günler kala sokaklarda asker üniformasıyla gezmesi tepkilere neden oldu.

ELEŞTİRİ OKLARININ HEDEFİ OLDU

Tek özelliği Mustafa Kemal Atatürk'e benzerliği olan Göksel Kaya, son dönemde yaptıklarıyla eleştiri oklarının hedefi oldu. Özellikle son olarak paylaşılan bir fotoğraf, sosyal medyada tepkilere neden oldu. Asker kıyafeti giyerek halkın arasına karışan Kaya, poz verip şöhretin tadını çıkardı.

Söz konusu fotoğrafa sosyal medyadaki bazı tepkiler şu şekilde:

Atatürk'e benzeyen Göksel Kaya'nın son fotoğrafı tepkilere neden oldu
Haber Yayın Tarihi: 07.11.2019 11:43 Portekiz Milli Takımı, gol anonsunu asker selamıyla verdi! UEFA şimdi ne yapacak?
İzlanda futbolunun 1 numarası, Erdoğan ile maç sonunda ne konuştuğunu açıkladı! Erdoğan'ın Trump'a verdiği Türkiye'nin terörle mücadelesinin anlatıldığı kitabın içeriği ortaya çıktı Erdoğan'ın Trump'a verdiği kitapta Türkiye'nin terörle mücadelesi anlatıldı