Atatürk'e yönelik çirkin saldırıya sosyal medyadan tepki yağıyor - Son Dakika

Atatürk'e yönelik çirkin saldırıya sosyal medyadan tepki yağıyor

13.11.2020 11:01

Eline bir kafatası alan ve aklı sıra Atatürk ile dalga geçen vatandaş sosyal medya kullanıcılarının hışmına uğradı.

Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'ün ölüm yıl dönümü vesilesiyle bir video çeken ve bunu da sosyal medya hesabından paylaşan kişi eleştiri bombardımanına tutuldu.

"BİZİ SEN MAHVETTİN"

Bir aracın içinde çekilen görüntülerde elinde kafatası tutan kişinin "Ah Atatürk ah. Bizi sen mahvettin. Bugün senin doğumun, ölümün. Keşke var olaydın da her zaman yaşayaydın" dediği duyuluyor.

"BU ATATÜRK'ÜN KELLESİ"

Videonun devamında o anları kayda alan kişi "Bu elinizdeki ne Hidayet Bey?" sorusunu yöneltiyor. Bu soruya "Bu Atatürk'ün kellesi" yanıtını veren görüntüdeki kişinin devamında kahkaha attığı görülüyor. Sosyal medyada elden ele dolaşan video için "Yazıklar olsun bu zihniyete", "Atatürk sizin bu ihanetinizi hak edecek ne yaptı?", "Senin gibilerin Atatürk'e düşman olması onu daha da yüceltecektir" şeklinde yorumlar yapıldı.

Atatürk'e yönelik çirkin saldırıya sosyal medyadan tepki yağıyor

Son Dakika Güncel Atatürk'e yönelik çirkin saldırıya sosyal medyadan tepki yağıyor - Son Dakika


YORUMLAR (12)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Son Dakika! Endonezya Talaud Adaları açıklarında 7,1 büyüklüğünde deprem Joe Biden'ın Türkiye ve Cumhurbaşkanı Erdoğan dosyası kabarık! İşte yaşadığı sorunlar ve gerilimler Trump'ın Biden'a bıraktığı mektubun içeriği basına sızdı: Joe biliyorsun ben kazandım Makedonya'dan sınır dışı edilen Sedat Peker suskunluğunu "Yanvar Katliamı" ile bozdu Bulgaristan'daki taşkın Edirne'ye su maymunlarını getirdi Yunanistan Parlamentosu Üyesi Velopoulos: Tek kurşun dahi atamadan Ege'nin yarısını Türklere kaybedeceğiz Hazır döner paketleyen iki çalışanın çekip paylaştığı videoya tepki yağıyor Sevgilisi ölünce hastanede kendisini vuran Derman'ın son sözü: Bana yardım et