Atatürk Evi Ressam Kaşlı'yı Ağırlayacak - Son Dakika

Atatürk Evi Ressam Kaşlı'yı Ağırlayacak

19.01.2012 17:41
Atatürk Evi Ressam Kaşlı'yı Ağırlayacak, System.String[]

Ressam ve Şair Mehmet Kaşlı dördüncü kişisel resim sergisini Atatürk Evi'nde açacak.

Ressam ve Şair Mehmet Kaşlı dördüncü kişisel resim sergisini Atatürk Evi'nde açacak.

Şiir ve resmin bir arada olacağı sergi 21 Ocak 2012 Cumartesi Günü saat 13.00'de meraklılarıyla buluşacak. İki hafta açık kalacak olan sergide sanat severler Kaşlı'yla birebir görüşme imkanı bulabilecekler.

Ressam ve Şair Mehmet Kaşlı kimdir?

Mehmet Kaşlı 5 Şubat 1961 'de Kayseri, Gaziler Kasabasında doğdu. Kayseri İmam Hatip Lisesinde okudu. Eğitimine ara vererek resim çalışmalarına İzmir'de devam etti.

Daha önce üç resim sergisi açan sanatçının "İlahi Aşk Şiirleri","Aşk-ı İlahi" isimli iki adet şiir kitabı bulunmaktadır. Türkiye Yazarlar Birliği Kayseri Şubesi üyesi de olan sanatçı, derneğin sanatsal faaliyetlerine aktif olarak katılmaktadır.

19.01.2012 17: 20 TSİ

NNNN - KAYSERİ

Atatürk Evi Ressam Kaşlı'yı Ağırlayacak

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Atatürk Evi Ressam Kaşlı'yı Ağırlayacak - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Hatay'daki saldırı sonrası Erdoğan'dan kararlılık mesajı: Terörle ve destekçileriyle mücadelemizi sürdüreceğiz Son Dakika! Bakan Soylu'dan İskenderun'daki patlamaya ilişkin ilk açıklama: İki terörist de etkisiz hale getirildi Denizlispor yönetimi, stadın belli yerlerini bölerek portatif loca oluşturdu Varela'nın baldırına basan Josef de Souza direkt kırmızı kart gördü Son Dakika: Hatay'da terör saldırısı! Can kaybı yok, iki terörist etkisiz hale getirildi Mehmet Akif Alakurt'tan yine gündeme bomba gibi düşecek hareket! İçki içip araç kullandı Fransa'da muhalefetten Macron eleştirisi: Erdoğan'a karşı kontrolünü kaybetti Borcunu ödemeyen şahsı pompalı tüfekle vurup başında bekledi