Son Dakika Haberleri: Atatürk Havalimanı'nda Geri Manevra Yapan Cip 3 Metre Aşağıya Düştü

Atatürk Havalimanı'nda Geri Manevra Yapan Cip 3 Metre Aşağıya Düştü

4 ay önce

Atatürk Havalimanı'nda Engin Özpınar isimli bir sürücünün kullandığı cip, 3 metrelik boşluğa düştü. Kazada ölen ya da yaralanan olmadı.

Atatürk Havalimanı'nda Engin Özpınar'ın kullandığı cip manevra yaparken, demir bariyerleri kırarak 3 metre yükseklikten aşağıya düştü.

GERİ GERİ MANEVRA YAPTI, DEMİR KORKULUKLARI KIRDI

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali'nin karşısındaki katlı otoparkın dış bölümünde öğlen saatlerinde yaşanan olayda Engin Özpınar'ın kullandığı cip turnikelerden çıkış yapamayınca görevliler tarafından bir noktada beklemesi için yönlendirildi. Bu sırada bulunduğu otoparkın dış tarafındaki araçlardan kurtulmak için geri geri manevra yapan araç demir korkulukları kırarak yaklaşık 3 metrelik boşluğa düştü. Maddi hasarın meydana geldiği kazayı şoför Engin Özpınar şans eseri yara almadan atlattı.

''ARABALARDAN KURTULAYIM DERKEN DÜŞTÜM''

Kazanın ardından şokta olduğu gözlenen Özpınar, "Yolcu uğurlamak için  Atatürk Havalimanı'na geldim. Turnikeden çıkacaktım açılmadı. Açılmayınca telefon açtım. En sağdaki kulübeye gel dediler. Çıkış yapamayınca, burada da arabalar vardı. Arabalardan kurtarayım derken, düştüm." dedi.


TSK, BTK ve SPK'ya FETÖ Operasyonu: 213 Gözaltı Kararı Geline Vereceği Pastayı Kendi Yiyen Damat Sosyal Medyanın Diline Düştü
Sevgilisini Bıçakladıktan Sonra 'Çok Zeki' Diye Serbest Bırakılan Kızın, Çıplak Fotoğrafları Çıktı

1