Atatürk Havalimanı'nda Silahlı Saldırı - Son Dakika

Atatürk Havalimanı'nda Silahlı Saldırı

18.01.2012 14:57
Atatürk Havalimanı'nda Silahlı Saldırı, System.String[]

Atatürk Havalimanı Taksiciler Kooperatifi'nde bir kişi silahlı saldırıya uğradı.

Atatürk Havalimanı'ndaki Taksiciler Kooperatifi binasının arkasında 42 yaşındaki Aykut Kala, T.Ş. tarafından tabanca ile vurularak öldürüldü. Olay saat 13.00 sıralarında Taksiciler Kooperatifi binasının arkasında meydana geldi.

İddialara göre, burada güvercin beslemekte olan 42 yaşındaki Aykut Kala'ya T.Ş, siyah renkli bir Mercedes otomobilden 5 el ateş ederek kaçtı. Göğsünden ve bacaklarından yaralanan Aykut Kala'ya olay yerine yetişen sağlık ekipleri, ilk müdahaleyi yaptı.

Aykut Kala, daha sonra ambulansla, Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılırken yolda hayatını kaybettı. Polis, kamera görüntülerinden tespit ettiği zanlıyı arıyor.

Cinayetin, bir alacak verecek meselesi yüzünden işlendiği öne sürüldü. Zanlı T.Ş'nin, Atatürk Havalimanı Taksi Durağı'nda babasının adına kayıtlı olan bir takside çalıştığı öğrenildi.

İstanbul/ Bakırköy

Atatürk Havalimanı'nda Silahlı Saldırı
Atatürk Havalimanı'nda Silahlı Saldırı
Atatürk Havalimanı'nda Silahlı Saldırı
Atatürk Havalimanı'nda Silahlı Saldırı
Atatürk Havalimanı'nda Silahlı Saldırı

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Atatürk Havalimanı'nda Silahlı Saldırı - Son Dakika


Son Dakika

Koronavirüsü hafif geçirenler dikkat! Hastalığın bıraktığı hasar sanılandan daha büyük Korona tedavisinde çığır açacak araştırma! Herkesin evinde olan Aspirin virüsün düşmanıymış Hagi mi, Alex mi? Fenerbahçe efsanesi Emre Belözoğlu, klişe soruda herkesi ters köşeye yatırdı Çinli şirket, dayanıklılıklarını artırmak için çalışanlarına kendi kendilerini tokatlattı İran lideri Hamaney, Macron'un tavrını "ahmakça" olarak nitelendirdi Karabağ'da ateşkesi bozan Ermenistan'dan intikam alındı! Azerbaycan, hedefleri SİHA'larla böyle vurdu Erdoğan'dan Bahçeli'nin başlattığı askıda ekmek kampanyasına ilginç yorum: Ya böyle bir şey var mı Türkiye'de Merkez Bankası Başkanı, "Dolardaki yükselişi öngörebiliyor muydunuz?" sorusuna böyle yanıt verdi