Atatürk Havalimanı'nda "Yolcu Bilgilendirme Sistemi" Hizmeti - Son Dakika

Atatürk Havalimanı'nda "Yolcu Bilgilendirme Sistemi" Hizmeti

26.11.2012 15:13
Atatürk Havalimanı'nda

"Yolcu Bilgilendirme Sistemi", Atatürk Havalimanı-nda yolcuların kullanımına sunuldu.

TAV Bilişim Hizmetleri tarafından geliştirilen

"Yolcu Bilgilendirme Sistemi", Atatürk Havalimanı-nda yolcuların kullanımına sunuldu.

TAV Havalimanları'ndan yapılan açıklamada, kiosklar aracılığıyla, yolcuların yol tariflerinden hava durumuna kadar ihtiyaç duyduğu pek çok bilgiye kolayca ulaşılmasını sağlayacağı belirtildi.

Havalimanının Dış Hatlar ve İç Hatlar Terminalleri Geliş ve Gidiş katlarında yolcuların yoğun şekilde kullandığı alanlarda toplam 14 kiosk ile hizmet verileceği aktarılan açıklamada, sistemin interaktif dokunmatik ekranları ile yolcuların pratik bilgilere kolayca ulaşmasını sağlayacağı kaydedildi.

Uçuş kartını barkod okuyucuya gösteren yolcuya, gideceği uçuş kapısını harita üzerinde tarif ettiği belirtilen uygulamanın, haber, hava tahmini ve şehir içi ulaşım olanakları hakkında da bilgi verdiği ifade edildi.

Muhabir: Mehmet Ali Derdiyok

Yayıncı: Sabri Çelebioğlu - İSTANBUL

Atatürk Havalimanı'nda Yolcu Bilgilendirme Sistemi Hizmeti

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Atatürk Havalimanı'nda 'Yolcu Bilgilendirme Sistemi' Hizmeti - Son Dakika


Son Dakika

Enkaz altındaki küçük kızın kurtarılma anı kameralara yansıdı! Babasının sözleri herkesi duygulandırdı İzmir Tabip Odası Genel Sekreteri'nin eşi ve 2 çocuğu, depremde enkaz altında kalarak yaşamını yitirdi Son Dakika: Trabzonspor, evinde Kasımpaşa'ya 4-3 mağlup oldu Pakdemirli'nin enkaz altında konuştuğu Buse ile ilgili güzel haberi Bakan Gül verdi: Şu anda kızımız çıkartılıyor Prof. Dr. Ahmet Ercan'ın "Depremde yoksullar ölür, zenginler ölmez" sözleri sosyal medyada gündem oldu Deprem sonrası aşağılayıcı paylaşımlarda bulunan 6 kullanıcı tespit edildi 6,6'lık depremin ardından milyonluk rezidanslar oturulamayacak hale geldi Bakan Pakdemirli ile enkaz altındaki Buse'nin duygulandıran diyaloğu: Köpekleri salın ben de kedi sesi çıkarayım