Son Dakika Haberleri: Atatürk Mahallesi'ne Yağmursuyu Hattı

Atatürk Mahallesi'ne Yağmursuyu Hattı

7 gün önce

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü, Manisa'nın altyapı ihtiyaçlarına çözümler üretmeye aralıksız devam ediyor.

Atatürk Mahallesi'ne Yağmursuyu Hattı, System.String[]

Bu kapsamda MASKİ ekipleri, Gölmarmara ilçesine bağlı Atatürk Mahallesi Sabri Bulut Caddesi'nde yağmursuyu hattı döşeme çalışması gerçekleştirdi. Döşenen hat sayesinde kış mevsimindeki aşırı yağışlarda yağmursuyu kaynaklı, günlük hayatı olumsuz etkileyen su birikintisi ve taşmalar engellendi.

"YAĞMURSUYU YÜZÜNDEN HAYATIMIZ FELÇ OLMUŞTU"

Atatürk Mahalle Muhtarı Ahmet Ergün, "Mahallemize bağlı Sabri Bulut Caddesi'nde yağışlı havalarda biriken sular nedeniyle karşıdan karşıya geçemez olduk. Vatandaşımız günlük işlerine yaya olarak gidemez hale gelmişti. Yağmur suyunun gideri yoktu ve su taşkınları hat safhaya geldi. Kısacası gün içerisinde hayatımız felç oluyordu. Daha önce yolda biriken yağmur suyu vidanjör ile çekiliyordu. O da her zaman mümkün olmadığı için epey mağdur kalıyorduk. Sağolsun MASKİ yetkilileri sokağımızda yağmursuyu hattı döşeme çalışmasını tamamlayarak bizleri rahatlattı. Şimdi sokağımızda su birikintisi olmayacak. MASKİ'nin çalışmalarından çok memnunuz. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün'e ve MASKİ Genel Müdürü Yaşar Coşkun'a yaptıkları hizmetler için teşekkür ediyoruz" dedi.
Atatürk'ün Latife Hanım'a Hediye Ettiği Atın Eyeri Satışta (2) İbadet Ediyor Gibi Davranıp Mescitlerde Hırsızlık Yaptı

Kuşadası'nda Cami Minaresinden Ezan Yerine Türkü Sesi Yükseldi Kıbrıs Rum Kesimi'nden Doğal Gaz Çağrısı: Türkiye İzin Verirse Müzakereler Başlar!