Son Dakika Haberleri: Atatürk Spor Salonu İnşaatında Sona Gelindi

Atatürk Spor Salonu İnşaatında Sona Gelindi

13 ay önce

Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, inşaat çalışmalarında sona gelinen Atatürk Spor Salonu ve Kapalı Yüzme Havuzunda incelemelerde bulundu.

Atatürk Spor Salonu İnşaatında Sona Gelindi, System.String[]
Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, inşaat çalışmalarında sona gelinen Atatürk Spor Salonu ve Kapalı Yüzme Havuzunda incelemelerde bulundu.

Salihli'de toplam 10 milyon TL'ye mal olan Atatürk Spor Salonu ve Kapalı Yüzme Havuzunda inşaat sürecinde sona gelindi. İnşaatı tamamlanmak üzere olan salonda Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda da incelemelerde bulundu. Başkan Yardımcıları Mahmut Süreyya Karaoğlu ve İbrahim Karaca'nın eşlik ettiği inceleme ziyaretinde Başkan Kayda, toplam 10 milyon TL'ye mal olan dev spor kompleksin Salihli'nin çehresini değiştireceğini vurguladı. Manisa Büyükşehir Belediyesi ve Salihli Belediyesi işbirliğinde yapımı tamamlanan Atatürk Spor Salonu ve Kapalı Yüzme Havuzu'nun yakın zamanda hizmete açılacağını ifade eden Başkan Zeki Kayda, "Spor salonumuzun inşaat çalışmalarında sona gelindi. Yakın zamanda hep birlikte hizmete açacağız. Şimdiden Salihli gençliğine hayırlı olsun" dedi. - MANİSABozulan Telefonunu Tamire Veren Genç Kadının Uygunsuz Videoları Çalındı Alman Basını: Karius'un Hata Yapmasına Sergio Ramos'un Dirseği Neden Oldu

Erdoğan, Sahneye Çıkardığı Kız Çocuğuna Sordu: 24 Haziran'a Kadar Çok Çalışacak mısın?