Son Dakika Haberleri: Atatürk Spor Salonu İnşaatında Sona Gelindi

Atatürk Spor Salonu İnşaatında Sona Gelindi

4 ay önce

Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, inşaat çalışmalarında sona gelinen Atatürk Spor Salonu ve Kapalı Yüzme Havuzunda incelemelerde bulundu.

Atatürk Spor Salonu İnşaatında Sona Gelindi, System.String[]
Salihli Belediye Başkanı  Zeki Kayda, inşaat çalışmalarında sona gelinen  Atatürk Spor Salonu ve Kapalı Yüzme Havuzunda incelemelerde bulundu.

Salihli'de toplam 10 milyon TL'ye mal olan  Atatürk Spor Salonu ve Kapalı Yüzme Havuzunda inşaat sürecinde sona gelindi. İnşaatı tamamlanmak üzere olan salonda  Salihli Belediye Başkanı  Zeki Kayda da incelemelerde bulundu. Başkan Yardımcıları Mahmut Süreyya Karaoğlu ve  İbrahim Karaca'nın eşlik ettiği inceleme ziyaretinde Başkan Kayda, toplam 10 milyon TL'ye mal olan dev spor kompleksin  Salihli'nin çehresini değiştireceğini vurguladı.  Manisa Büyükşehir Belediyesi ve  Salihli Belediyesi işbirliğinde yapımı tamamlanan  Atatürk Spor Salonu ve Kapalı Yüzme Havuzu'nun yakın zamanda hizmete açılacağını ifade eden Başkan  Zeki Kayda, "Spor salonumuzun inşaat çalışmalarında sona gelindi. Yakın zamanda hep birlikte hizmete açacağız. Şimdiden  Salihli gençliğine hayırlı olsun" dedi. - MANİSA

Ünlü Şarkıcı Serkan Kaya, Flört Etmek İçin Attığı Mesaja Aldığı Cevapla Rezil Oldu NATO Genel Sekreteri: Türkiye, Hava Savunma Sistemleri İçin İki Ülkeyle Daha Görüşüyor!
FETÖ'den Yargılanan Eski İl Emniyet Müdürü Tahliye Edildi