Atatürk Üniversitesi'nden Karadeniz'e Araştırma Birimi - Son Dakika

Atatürk Üniversitesi'nden Karadeniz'e Araştırma Birimi

24.06.2013 18:00
Atatürk Üniversitesi'nden Karadeniz'e Araştırma Birimi, System.String[]

Su Ürünleri Fakültesi'nin Karadeniz Uygulama ve Araştırma Birimi Trabzon'da hizmete açıldı.

Atatürk Üniversitesi Su Ürünleri Fakültesi'ne ait Karadeniz Uygulama ve Araştırma Birimi Trabzon- Çarşıbaşı'nda hizmete açıldı.

Atatürk Üniversitesi Su Ürünleri Fakültesi'ne ait Karadeniz Uygulama ve Araştırma Birimi Trabzon-Çarşıbaşı'nda hizmete açıldı.

5 katlı 900 m2 kapalı alana sahip binada; kantin, yemekhane, 2 adet dershane, 2 adet yatakhane (60 yataklı), 7 adet öğretim üyesi süiti, laboratuar, idari ofisler ve sosyal üniteler yer almakta.

Atatürk Üniversitesi Su Ürünleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Muhammed Atamanalp, önümüzdeki günlerde yapılacak olan binanın su ürünleri sektörüne ve fakülteye hayırlı olması temennisinde bulundu.

Prof. Dr. Atamanalp, "Atatürk Üniversitesi Su Ürünleri Fakültesi Karadeniz Uygulama ve Araştırma Merkezi binasının fakültemize devri aşamasında Çarşıbaşı Belediye Başkanı Coşkun Yılmaz, Yargıtay Üyesi Mustafa Kemal Özçelik'e, Trabzon Cumhuriyet Başsavcısı Adem Kul'a, binanın tadilat ve tefrişat aşamasındaki katkılarından dolayı; ülkemizin saygın işadamlarından Hacı Boydak'a (Boydak Holding), Aydın Gündoğdu'ya (Gündoğdu Mobilya), Fatih Yeşilbaş ve Gülşah Yeşilbaş Hanımefendiye, her aşamada çok sıcak desteklerinden dolayı Çarşıbaşı halkına en derin şükranlarımızı sunarız." dedi.

İHA

Atatürk Üniversitesi'nden Karadeniz'e Araştırma Birimi

Kaynak: EgitimNerede.com

Son Dakika Eğitim Atatürk Üniversitesi'nden Karadeniz'e Araştırma Birimi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Trabzonspor'da Portekizli futbolcu Pereira'nın sözleşmesi karşılıklı feshedildi Putin'e kızından büyük darbe! Luiz, babasının baş düşmanı Aleksey Navalny'yi sosyal medyada takip ediyor İstanbul'da kısıtlama sonrası trafik yoğunluğu yağmurun da etkisiyle artıyor Melih Gökçek GSS primleri üzerinden Yavaş'ı hedef alıp bazı AK Partililere tepki gösterdi Kafe ve restoranlar ne zaman açılacak? Bilim Kurulu Üyesi Doç. Dr. Kayıpmaz: Mart ayını beklemekte fayda var Dur durak bilmiyor! Ireland Baldwin kasığındaki dövmeyi göstermek için pijamasını aşağı indirdi FETÖ'cü Enes Kanter'in Rockefeller'ın torunu Ariana ile ilişki yaşadığı ortaya çıktı Koronadan hayatını kaybeden Karadeniz'in kanaat önderlerinden Nuri Genç'in cenazesine binlerce kişi katıldı