Atçılık Fuarına Jeremy James Geliyor - Son Dakika

Atçılık Fuarına Jeremy James Geliyor

17.02.2012 14:16
Atçılık Fuarına Jeremy James Geliyor, System.String[]

Atçılık fuarı 13-15 Nisan da İstanbul CNR FUAR MERKEZİ' nin 11.HOL' ünde gerçekleştirilecek.

Türkiye de ilk kez düzenlenecek olan atçılık fuarı 13-15 Nisan da İstanbul CNR FUAR MERKEZİ' nin 11.HOL' ünde gerçekleştirilecek. Her geçen gün katılımcılar netleşiyor. Dünyanın en ünlü yerli ve yabancı atçılık firmaları burada boy göstererek yurt dışına açılma fırsatı yakalamak isteyecekler. Tabi bazı ülkelerin jokey kulüpleri de fuarda yer alacak. Bu fuar beni şimdiden heyecanlandırıyor. Bakanlık ve Türkiye Jokey Kulübü'nün de fuara desteği büyük. Fuar alanında en geniş yeri atçılığımızın temel taşı olan Tarım Bakanlığı ve Türkiye Jokey Kulübü kiraladı. Fuarda çocuklar da hoş vakit geçireceklerini bunun için hazırlıklar yapıldığını şimdiden müjdelemek isterim. Engelli Çocukların da misafir edilmesi için girişimler tüm hızıyla sürüyor.

Fuar tarihine yakın günlerde çok önemli isim olan The Byerley Turk adlı ünlü romanın yazarı Jeremy James da bu fuar için ülkemize gelecek. Evet Jeremy James ülkemizde ilki düzenlenecek olan bu fuarın katılımcıları arasında ki yerini alıyor. Daha ünlü yazar ve roman hakkında daha detaylı bilgileri sizlerle paylaşmak için gazetemizde bir röportaj fırsatı yakalayacağımızı düşünüyor ve bu yönde girişimlerimiz şimdiden başladığını bildirmek istiyorum.

Atçılık Fuarına Jeremy James Geliyor

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Atçılık Fuarına Jeremy James Geliyor - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Bayern Münih, evinde Atletico Madrid'i 4-0 mağlup etti KKTC seçimleri üzerinden polemik yaşayan Adil Gür ve Kemal Öztürk canlı yayında fena kapıştı "Hazır asker" imajıyla gündeme bomba gibi düşen Yıldız Tilbe, yeni tarzıyla yine çok konuşulacak Dondurucudan çıkardıkları erişteyi yiyen aynı aileden 9 kişi hayatını kaybetti Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: Azerbaycan'dan asker talebi gelirse Türkiye tereddüt etmez Bakan Koca, Cem Yılmaz'ın sağlık çalışanlarıyla ilgili çağrısına olumlu yanıt verdi Azerbaycan'dan vatandaşlarını cepheye çağıran Paşinyan'a sert tepki: Çözüm taraftarı olmadığını bir kez daha ortaya koydu Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın maaşına zam! İşte önümüzdeki yıl alacağı ücret