Ateizm Derneği, İlahiyatçı Cemil Kılıç'a Destek Verdi - Son Dakika

Ateizm Derneği, İlahiyatçı Cemil Kılıç'a Destek Verdi

02.02.2019 13:32

Ateizm Derneği, yaptığı açıklama nedeniyle görevinden uzaklaştırılan ilahiyatçı Cemil Kılıç'a hukuken destek teklif etti.

İlahiyatçı, yazar Cemil Kılıç, Müslümanlar hakkında söylediği sözler nedeniyle görevinden uzaklaştırılmıştı. Ateizm Derneği, Kılıç'a hukuken destek teklif etti.

'ATEİSTLER, MÜSLÜMANLARA GÖRE DAHA AHLAKLI'

İlahiyatçı, yazar Cemil Kılıç KONDA'nın yapmış olduğu anketin sonuçlarını değerlendirmiş ve "Bugün ateistler, Müslümanlara göre Kuran'a daha uygun ve daha ahlaklı yaşıyor" açıklaması yapmıştı. Kılıç söz konusu açıklaması sonrası bazı basın yayın organlarının hedefi olmuştu.

Cemil Kılıç

ATEİZM DERNEĞİ'NİN DESTEĞİNİ TWİTTER'DAAN AÇIKLADI

Yaşananların ardından Cemil Kılıç, görevinden uzaklaştırıldı. Kılıç, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda "Az önce Ateizm Derneği Başkanı Selin Özkohen beni aradı. Uğradığım haksızlığa karşı hukuken destek teklif etti. Ben de; Siz, ateistler bir Müslümanı yani beni mi savunacaksınız, dedim. Evet; biz haksızlığa uğrayan herkesi savunmak için kurulmuş bir derneğiz, dedi. Teşekkür ettim." diye yazdı.

Ateizm Derneği, İlahiyatçı Cemil Kılıç'a Destek Verdi

Son Dakika Güncel Ateizm Derneği, İlahiyatçı Cemil Kılıç'a Destek Verdi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika: Trabzonspor'da bir futbolcu, koronavirüse yakalandı Son Dakika: Azerbaycan ordusu, 13 köyü daha Ermenistan işgalinden kurtardı Kılıçdaroğlu'nu ziyaret eden belediye başkanı koronaya yakalandı Tekstil işçisi kahvehane tuvaletinde bileğini keserek intihar etti Erdoğan'ın S-400 açıklamasının hemen ardından ABD'nin vize işlemlerini askıya alması dikkat çekti Yürümekte dahi zorluk çeken 70'lik dedenin evinden 400 gram esrar çıktı Son dakika: Borç yapılandırmasının detayları belli oldu: Vergi, SGK, KYK, trafik, köprü borcu ve cezalarını kapsayacak Esir alınan Ermeni askerden olay itiraf: PKK Karabağ'da savaşıyor, askerler aylık 600 dolar maaş alıyor