Ateş ile Yangın Filmi - Son Dakika

Ateş ile Yangın Filmi

11.12.2013 05:00
Ateş ile Yangın Filmi, System.String[]

Ateş ile Yangın filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Ateş ile Yangın filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

İtfaiyeci Jeremy Coleman, bir marketin sahibi ve oğlunun öldürülmesine şahit olur. Artık suç lideri Hagan’a karşı tanıklık edecektir. Jeremy, çareyi tanık koruma programına katılmakta bulur. Yeni kimliği ona pek çok sorun yaratacaktır. Bu arada genç adam, gözetmeni Talia Durham’a aşık olmaktan da kendini alamaz.

Yönetmen: David Barrett

Senaryo: Tom O'Connor , Lowell Cauffiel

Oyuncular: 50 Cent, Vincent D'Onofrio, Rosario Dawson, Bruce Willis, Josh Duhamel

Filmin Türü: Aksiyon, Suç, Drama,

Orijinal Adı: Fire with Fire

Yapımcı Firma: Grindstone Entertainment Group, Cheetah Vision

Yapım Yılı: 2012

Yapım Ülkesi: ABD

Orijinal Dili: İngilizce

Filmin Süresi: 97 dk.

Dağıtıcı Firma: 0

Ateş ile Yangın Filmi

Son Dakika Güncel Ateş ile Yangın Filmi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Antikorlara yakalanmayan koronavirüs mutasyonu tespit edildi Yunan televizyonuna konuşan Avrupa Komisyonu yetkilisinden Türkiye'ye küstah tehdit: Yaptırımlar orta ve uzun vadeli de olacak Kısıtlamada patates servisine çıkan şahıs, cezadan kurtulamadı Son Dakika: Türkiye'de 5 Aralık günü koronavirüs nedeniyle 196 kişi vefat etti, 31 bin 896 yeni vaka tespit edildi Ermenistan muhalefeti görevi bırakması için Paşinyan'a 3 gün süre tanıdı Sokak kısıtlaması bile denize girmelerine engel olamadı Kısıtlamada turistlerin keyfine diyecek yoktu! Maskelerini çıkartıp çekirdek çitleyip yerlere attılar Sokağa çıkma kısıtlaması sayesinde İspanya'da vaka sayısı 1 ayda 25 binden 5 bine düştü