Son Dakika Haberleri: Athena Gökhan'dan Komünist Başkan'a Övgü Dolu Sözler!

Athena Gökhan'dan Komünist Başkan'a Övgü Dolu Sözler!

5 gün önce

Athena grubunun kurucusu, müzisyen Gökhan Özoğuz, kamuoyunda komünist başkan olarak tanınan Ovacık Belediye Başkanı ve Tunceli Belediye Başkan Adayı Fatih Mehmet Maçoğlu'ndan övgü dolu sözlerle bahsetti.

Athena grubunun kurucusu, müzisyen Gökhan Özoğuz, kamuoyunda 'komünist başkan' olarak tanınan Ovacık Belediye Başkanı ve Tunceli Belediye Başkan Adayı Fatih Mehmet Maçoğlu'nu övdü.

"YURDUN DÖRT BİR YANINDA OLUYORUM"

Athena grubunun kurucusu müzisyen Gökhan Özoğuz, sosyal medya hesabından yayınladığı mesajda, "Fatih Mehmet Maçoğlu'nu ve onun gibi yenilikçi kendi fikir ve çabaları ile yaşam alternatifleri yaratan kişileri her dinlediğimde gerçekten ne kadar güzel insanlar var yurdun dört bir yanında oluyorum." ifadelerini kullandı. Tunceli'nin Ovacık ilçesinde 2014'ten bu yana belediye başkanlığı yapan Maçoğlu, Sosyalist Meclisler Federasyonu'nun (SMF) desteğiyle, Türkiye Komünist Partisi (TKP) listesinden Tunceli belediye başkan adayı olarak gösterildi. Ovacık Belediyesi, kurduğu kooperatiflerle organik nohut, kuru fasulye ve bal üretimine başlamış, buradan elde edilen gelirle öğrencilere burs verilmişti.


YORUMLAR (1)


2 Gündür Kayıp Olan Genç Kızın Cesedi Baraj Gölünde Bulundu Son Dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan, Yeni Askerlik Sisteminin Detaylarını Açıkladı

Son Dakika! Hatay Asayiş Şube Müdürü İntihar Etti OMTAS Füzesiyle Yapılan İlk Atışta Hedef Başarıyla Vuruldu