Son Dakika Haberleri: Athena Gökhan, Gönlündeki Başkan Adayını Açıkladı

Athena Gökhan, Gönlündeki Başkan Adayını Açıkladı

5 ay önce

Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz, sosyal medya hesabı Twitter'dan gönlündeki başkan adayını açıkladı. Gökhan, "Benim gönlüm Fatih Mehmet Maçoğlu gibi hisseden, davranan, hizmet eden bir belediye başkanından yana." dedi.

Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz, sosyal medya hesabı Twitter'dan gönlünün Tunceli Belediye Başkan Adayı Mehmet Fatih Maçoğlu gibi hisseden, davranan, hizmet eden bir belediye başkanından yana olduğunu belirtti.

Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz ,sosyal medya hesabı Twitter'dan yine kamuoyunda 'Komünist Başkan' olarak bilinen Fatih Mehmet Maçoğlu'nu öven paylaşımda bulundu.

Tunceli Belediye Başkan Adayı Mehmet Fatih Maçoğlu

"BENİM GÖNLÜM MAÇOĞLU'NDAN YANA"

Özoğuz, paylaşımında "Her ne partiden olursa olsun benim gönlüm Fatih Mehmet Maçoğlu gibi hisseden, davranan, hizmet eden bir belediye başkanından yana. Onun gibi birçoklarının çıkması umuduyla." ifadelerini kullandı.

Athena Gökhan, Gönlündeki Başkan Adayını Açıkladı
Haber Yayın Tarihi: 01.03.2019 11:06 

YORUMLAR


Bir anda ortaya çıkıp yaşlı kadını raylara itti! O anların görüntüleri yayınlandı İşte Benim Stilim yarışmacısı Bahar Candan'dan tepki çeken klip Ahlaksız turist çift otelin balkonunda cinsel ilişkiye girdi