Athena ve Duman, KüçükÇiftlik Park Sahnesindeydi - Son Dakika

Athena ve Duman, KüçükÇiftlik Park Sahnesindeydi

02.01.2012 15:58
Athena ve Duman, KüçükÇiftlik Park Sahnesindeydi

KüçükÇiftlik Park, Casio G-Shock sponsorluğunda Duman ve Athena'nın sahne alacağı Yılbaşı konserine ev sahipliği yaptı.

Athena ve Duman, müzikseverlerin yerinde duramadığı, uzun yıllar boyunca hatırlanacak bir konser verdi. Gece boyunca sürprizlerin de yaşandığı parti büyük ilgi topladı.

Rock müziğin iki önemli isminin uzun bir aradan sonra ilk kez KüçükÇiftlik Park'ın kapalı kış sahnesinde buluştuğu konser, yeni yılın unutulmaz kutlamaları arasında yer aldı.

Athena ve Duman, yüksek enerjilerine yakışır bir performansla müzikseverlerle buluştu. Nefes kesici performanslarıyla müzikseverleri başka boyutlara taşıyan gruplar, en heyecan verici konserlerinden birine imza atarak, yeni yılda KüçükÇiftlik Park sahnesini salladı.

Etkinlik için KüçükÇiftlik Park'ın yeni Facebook fan sayfası üzerinden bir de yarışma düzenlendi. Athena veya Duman şarkısı söyledikleri videolarını sayfa üzerinden paylaşan ve oylamaya açan katılımcılar arasından en çok beğenilen video Athena ve Duman konserine çift kişilik davetiye kazandı. Yarışma sonucunda kazanan video sahibi bir artkadaşı ile birlikte bu fırsattan yararlandı.

Kapı açılışının 20:30 olduğu parti, 21.00'da Öztürk'ün sahneye çıkmasıyla başladı. Saat 22.30'da Duman sahne aldı ve müzikseverler büyük bir coşkuyla Duman ile yeni yıla merhaba dedi. Konser, 00.45'te sahne alan Athena'nın şarkılarıyla sabah 03:00'a kadar devam etti.

Athena ve Duman, KüçükÇiftlik Park Sahnesindeydi

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Athena ve Duman, KüçükÇiftlik Park Sahnesindeydi - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

Defne Samyeli'den olay olacak sahne kıyafeti! İzleyenleri adeta büyüledi 00:19 Defne Samyeli'den olay olacak sahne kıyafeti! İzleyenleri adeta büyüledi Vedat Demiröz'ün 23:49 Vedat Demiröz'ün "Her evde 2-3" telefon var" sözlerine AK Partili Şamil Tayyar'dan tepki İstifaya çağrılan Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, taraftara hak verdi: 7 senedir şampiyonluk bekliyorlar 22:42 İstifaya çağrılan Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, taraftara hak verdi: 7 senedir şampiyonluk bekliyorlar
Tüm gözler Kabine toplantısına çevrildi! Ana gündem maddesi 10 büyükelçi ve koronavirüs salgını 21:44 Tüm gözler Kabine toplantısına çevrildi! Ana gündem maddesi 10 büyükelçi ve koronavirüs salgını Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın önümüzdeki seçimlerde aday olamayacağı iddiasına AK Parti'den yanıt 21:25 Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın önümüzdeki seçimlerde aday olamayacağı iddiasına AK Parti'den yanıt Kılıçdaroğlu'na İzmir'de vatandaştan tepki: Bu söylenecek kelime mi? 19:41 Kılıçdaroğlu'na İzmir'de vatandaştan tepki: Bu söylenecek kelime mi?
Bilim dünyası bu keşifle ayağa kalktı! Eğer mumya tahmin edilen gibiyse tarih kitapları yeniden yazılacak 17:57 Bilim dünyası bu keşifle ayağa kalktı! Eğer mumya tahmin edilen gibiyse tarih kitapları yeniden yazılacak Kavgaya Mali'nin kızı da dahil oldu! Ece Ronay'dan Yasmin Erbil'e çok ağır laflar 16:24 Kavgaya Mali'nin kızı da dahil oldu! Ece Ronay'dan Yasmin Erbil'e çok ağır laflar
Advertisement