Son Dakika Haberleri: Athena ve Duman, KüçükÇiftlik Park Sahnesindeydi

Athena ve Duman, KüçükÇiftlik Park Sahnesindeydi

7 yıl önce

KüçükÇiftlik Park, Casio G-Shock sponsorluğunda Duman ve Athena'nın sahne alacağı Yılbaşı konserine ev sahipliği yaptı.

Athena ve Duman, KüçükÇiftlik Park Sahnesindeydi, System.String[]
Athena ve Duman, müzikseverlerin yerinde duramadığı, uzun yıllar boyunca hatırlanacak bir konser verdi. Gece boyunca sürprizlerin de yaşandığı parti büyük ilgi topladı.

Rock müziğin iki önemli isminin uzun bir aradan sonra ilk kez KüçükÇiftlik Park'ın kapalı kış sahnesinde buluştuğu konser, yeni yılın unutulmaz kutlamaları arasında yer aldı.

Athena ve Duman, yüksek enerjilerine yakışır bir performansla müzikseverlerle buluştu. Nefes kesici performanslarıyla müzikseverleri başka boyutlara taşıyan gruplar, en heyecan verici konserlerinden birine imza atarak, yeni yılda KüçükÇiftlik Park sahnesini salladı.

Etkinlik için KüçükÇiftlik Park'ın yeni Facebook fan sayfası üzerinden bir de yarışma düzenlendi. Athena veya Duman şarkısı söyledikleri videolarını sayfa üzerinden paylaşan ve oylamaya açan katılımcılar arasından en çok beğenilen video Athena ve Duman konserine çift kişilik davetiye kazandı. Yarışma sonucunda kazanan video sahibi bir artkadaşı ile birlikte bu fırsattan yararlandı.

Kapı açılışının 20:30 olduğu parti, 21.00'da Öztürk'ün sahneye çıkmasıyla başladı. Saat 22.30'da Duman sahne aldı ve müzikseverler büyük bir coşkuyla Duman ile yeni yıla merhaba dedi. Konser, 00.45'te sahne alan Athena'nın şarkılarıyla sabah 03:00'a kadar devam etti.Fatih Portakal'dan Kendisine "Edepsiz" Diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Yanıt Geldi Terör Örgütü PKK, Afrin'de Pazar Yerine Bombalı Araçla Saldırdı

Yatırımcılar, Hazinenin Yarın Yapacağı Altın ve Döviz Tahvili İhracına Odaklandı