Atiba Hutchinson: Beşiktaş'ta hoca olarak kalabilirim - Son Dakika

Atiba Hutchinson: Beşiktaş'ta hoca olarak kalabilirim

01.12.2020 23:59

Beşiktaş'ın Kanadalı futbolcusu Atiba Hutchinson, futbolu bıraktıktan sonra siyah beyazlı kulüpte hoca olarak kalabileceğini söyledi.

Beşiktaş'ın Kanadalı futbolcusu Atiba Hutchinson, Haber Global canlı yayınında açıklamalarda bulundu. Siyah beyazlı kulübe duyduğu sevgiyi belirten Atiba, futbolu bıraktıktan sonra takımda kalabileceğini dile getirdi.

İşte Atiba Hutchinson'ın açıklamaları;

"BEŞİKTAŞ BENİM AŞKIM"

"Beşiktaş benim için her şeyi ifade ediyor. 8 yıldır buradayım, ilk andan itibaren bu aşkı hissettim, bu aşka düştüm. İlk başlarda çok anlayamıyordum ama yıllar geçtikçe ben de gitmek istemedim. Çok fazla güzel şey yaşadım, çok fazla güzel şey gördüm. Çok güzel anılarım var, 2 şampiyonluk yaşadım."

"TAKIMDA HOCA OLARAK KALABİLİRİM"

"1-2 yıl daha oynarım. Tam olarak ne zaman bırakırım düşünmedim. Teknik direktörlük için çok fazla tecrübe edindim. Ancak bir hoca olarak ne verebilirim? Düşünüyorum... Futbolu bıraktıktan sonra takımda hoca olarak kalabilirim."

Atiba Hutchinson: Beşiktaş'ta hoca olarak kalabilirim

Son Dakika Spor Atiba Hutchinson: Beşiktaş'ta hoca olarak kalabilirim - Son Dakika Spor


YORUMLAR (3)

Son Dakika

İbo Show'un 10. bölüm fragmanı yayınlandı! 15 yıldır İbrahim Tatlıses ile küs olan Ebru Yaşar programa geliyor Arteta'dan Mesut transferine dair yeni açıklama: Karantinadan dolayı resmen duyuramıyoruz Son dakika: Merkez Bankası, politika faizini yüzde 17'de sabit bıraktı Sevgilisi ölünce hastanede kendisini vuran Derman'ın son sözü: Bana yardım et Hindistan'da bulunan dünyanın en büyük aşı üretim tesisinde yangın çıktı Meksika'da kaçırılan 43 öğrencinin asitle eritilip yakıldığı iddiası ülkeyi karıştırdı Sobadan sızan zehirli gaz, 2 kardeşi yaşamdan kopardı Dünyaca ünlü yıldızlar, yeni ABD başkanı Joe Biden'ı törende yalnız bırakmadı! Lady Gaga kıyafetiyle mesaj verdi