Atılım Üniversitesi Moda Bölümü İlk Mezunlarını Verdi - Son Dakika

Atılım Üniversitesi Moda Bölümü İlk Mezunlarını Verdi

17.06.2011 17:40
Atılım Üniversitesi Moda Bölümü İlk Mezunlarını Verdi, System.String[]

Ankara'nın Gölbaşı İlçesi'nde kurulu Atılım Üniversitesi'nin Moda ve Tekstil Tasarım Bölümü, bu yıl ilk mezunlarını verdi.

Ankara'nın Gölbaşı İlçesi'nde kurulu Atılım Üniversitesi'nin Moda ve Tekstil Tasarım Bölümü, bu yıl ilk mezunlarını verdi.

Güzel Sanatlar Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Moda ve Tekstil Tasarım Bölümü'nden mezun olan 19 öğrenci, farklı bir konsept yaratıp, mezuniyetlerini kendi tasarımlarını podyuma çıkarak sergiledikleri 1. Moda Gösterisi etkinliği ile kutladı. Mezuniyet gecelerinde podyuma çıkan öğrencilere ünlü mankenler Ebru Güzel ve Tuba Karaca da eşlik etti.

Ankara'da Cer Modern'de gerçekleştirilen geceye Atılım Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı Yalçın Zaim, Mütevelli Heyet üyesi Zerlin Zaim, Güzel Sanatlar Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ramazan Aydın, Prof. Dr. Taciser Konuk'un yanı sıra, Atılım Üniversitesi hocaları ve öğrencileri katıldı. Koordinatörlüğünü Serdar Egemen Nadasbaş'ın üstlendiği defilede koreografi ve düzenlemeyi Sıtkı Sapmaz yaptı. DJ Halit Göktepe ve Alper Değer tarafından hazırlanan repertuarın çalındığı defilede saç tasarımını Levent Köksal, makyajı ise Evrim Memili yaptı. Beğeniyle izlenen defile, alkış topladı. - Ankara

Atılım Üniversitesi Moda Bölümü İlk Mezunlarını Verdi

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Atılım Üniversitesi Moda Bölümü İlk Mezunlarını Verdi - Son Dakika


Son Dakika

Eşinin doğum yaptığını öğrenen Hoffenheim'lı Grillitsch, maçı bırakıp hastaneye gitti Lezbiyen eşi ve onun sevgilisi tarafından kiralık katil tutularak vurulan koca, hayatını kaybetti Hayat Bilgisi dizisinin 'Barbi'si İpek Erdem'i görenler tanıyamıyor! Yeni imajıyla ağızları açık bıraktı Son Dakika! Sağlık Bakanı Fahrettin Koca: İstanbul'da vaka sayısı Türkiye genelinin yüzde 40'ına ulaştı Putin de Türkiye'nin kararlılığını anladı! Karabağ sözleri dengeleri değiştirecek cinsten Şehit Esma Çevik'in babaevine asılan bayrağa saldıran kadın kameralara yakalandı Yolcu otobüsünde 17 yaşındaki genç kızı izleyerek mastürbasyon yapan muavin tutuklandı Kaymakamdan ismini yanlış söyleyen CNN Türk muhabirine soğuk duş!