Atilla Dorsay'ın Yorumları Tivibu'da - Son Dakika

Atilla Dorsay'ın Yorumları Tivibu'da

05.04.2013 11:39
Atilla Dorsay'ın Yorumları Tivibu'da, System.String[]

Atilla Dorsay, Tivibu'da Nisan ayının en güzel filmlerini yorumluyor.

Türkiye'nin iletişim ve eğlence şirketi TTNET'in yeni dönem TV platformu Tivibu, her ay farklı bir sinema yazarını konuk ediyor. Daha önce Mehmet Açar ve Burak Göral'ı izlediğimiz Tivibu'ya, Nisan ayında duayen sinema yazarı Atilla Dorsay konuk oluyor. Dorsay, Tivibu'da Nisan ayına ait seçtiği filmleri sinemaseverler için yorumluyor.

TTNET'in yeni dönem TV platformu Tivibu, zengin film içeriğini sinema yazarlarının önerileri ve yorumlarıyla renklendiriyor. Tivibu'nun Kırmızı Halı klasöründe açılan yeni bir bölümle her ay bir sinema yazarı, Tivibu'da yayınlanacak filmlerden yaptıkları önerileri sinemaseverlere sunuyor. Tivibu'nun önceki aylarda Mehmet Açar ve Burak Göral'la başlattığı bu yenilik Nisan ayında sinema yazarı Atilla Dorsay'la devam ediyor.

Atilla Dorsay, kamera karşısına geçerek, özel olarak hazırladığı film listesini, yorum ve önerilerini Tivibu kullanıcılarının beğenisine sunuyor. Sinemaseverlerin keyifle izleyebileceği bu özel çekim, Tivibu'nun Kırmızı Halı klasöründe "Sinema Yazarı Atilla Dorsay Öneriyor" bölümünde yer alıyor.

Dorsay'ın öneri listesinde birçok önemli film yer alıyor. "21 Grams", "Chicago", "Operasyon: Argo", "Dancer In the Dark - Karanlıkta Dans", "The Illusionist – Sihirbaz", "Işıklar Sönmesin", "Abuzer Kadayıf" ve "Mavi Gözlü Dev", Dorsay'ın önerdiği filmlerden sadece birkaçı.

En yeni ve en popüler filmlerin adresi Tivibu'da Atilla Dorsay'ın ardından her ay farklı bir sinema yazarı sinemaseverlerin karşısında olacak.

Atilla Dorsay'ın Yorumları Tivibu'da

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Atilla Dorsay'ın Yorumları Tivibu'da - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Kan donduran vahşet! Ünlü dizilerde çalışan set asistanını bıçakla öldürdüler, ormanda yakarak yok etmek istediler Salgınla mücadelede toplumda her 4 kişiden 3'ü tam kapatma istiyor EDHO dizisi ekibinden 3 kadına otel odasında dehşeti yaşatan saldırganların görüntüleri ortaya çıktı MAK Danışmanlık son seçim anketinin sonuçlarını paylaştı! Barajı yalnızca 3 parti geçebiliyor Acun Ilıcalı, yeni platformu Exxen için Tolga Çevik ile anlaştı Yeni kısıtlamalar için karar günü! Kabine toplantısı başladı, gözler Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yapacağı açıklamada Reuters'a konuşan hükümet yetkilisi: Sokağa çıkma ve seyahat kısıtlaması genişletiliyor Tartıştığı arkadaşını öldüren zanlı: Namus için öldürdüm, kimse kimseyi bilerek öldürmez