Son Dakika Haberleri: Atina'da Solcu Ruvikanos ve DHKP-C, Türkiye Karşıtı Ortak Gösteri Yaptı

Atina'da Solcu Ruvikanos ve DHKP-C, Türkiye Karşıtı Ortak Gösteri Yaptı

6 gün önce

Yunanistan'da aşırı sol Ruvikanos ve terör örgütü DHKP-C, Semik Özakça ve Nuriye Gülmen için eylem yaptı. Türkiye Büyükelçiliğine saldırmak isteyen grubu polis engelledi.

Atina'da Solcu Ruvikanos ve DHKP-C, Türkiye Karşıtı Ortak Gösteri Yaptı, System.String[]

Yunanistan'da aşırı sol Ruvikanos örgütü, DHKP-C'li teröristlerle birlikte  Türkiye aleyhtarı gösteri düzenledi.

BÜYÜKELÇİLİĞE YÜRÜMEK İSTEDİLER

Atina'da sabah saatlerinde Türk Hava Yollarının ofisine yapılan saldırıyı üstlenen aşırı sol örgüt Ruvikanos'un çağrısıyla toplanan ve aralarında terör örgütü DHKP-C'lilerin de bulunduğu grup,  Türkiye'nin Atina Büyükelçiliğine yürüdü.

POLİS TÜM YOLLARI KAPATTI

Sayıları 100'ü aşan grup, büyükelçilik yakınlarında polis tarafından durduruldu. Gösteri süresince kent merkezindeki caddelerde trafik akışı durdurulurken, büyükelçilik etrafındaki tüm sokaklar da çevik kuvvet otobüslerince kapatıldı.

SEMİH ÖZAKÇA VE NURİYE GÜLMEN LEHİNE SLOGAN

Türkiye karşıtı pankart açan grup, terör örgütü üyeliğinden tutuklanan Nuriye Gülmen ve Semih Özakça lehine sloganlar attı. Gruptakiler bir süre sonra dağıldı.
Erdoğan'dan Amerikalı Gazeteciye: Bize Vermediğiniz Silahları Teröristlere Nasıl Verdiniz? Dondurma Çubuğundan 500 Bin Liralık Araba Kazandı ama Şimdi Kara Kara Düşünüyor
Bakanlıktan Domates İhracatı Açıklaması: Et İthalatıyla İlişkilendirilemez Erdoğan'dan ABD ve Kuzey Irak'a Sert Mesajlar