Atl'den Borpanel'e Araştırma Gezisi - Son Dakika

Atl'den Borpanel'e Araştırma Gezisi

05.01.2012 14:51
Atl'den Borpanel'e Araştırma Gezisi, System.String[]

Samsun Atakum Teknik Lise(ATL) ve Endüstri Meslek Lisesi Gezi ve İnceleme Kulübü, araştırma ve inceleme gezilerini sürdürüyor.

Samsun Atakum Teknik Lise(ATL) ve Endüstri Meslek Lisesi Gezi ve İnceleme Kulübü, araştırma ve inceleme gezilerini sürdürüyor.

İnşaat Teknolojisi Öğretmenleri Serap Aztopal, Selma İnal ve Tahsin Katırcı gözetiminde Borsan Şirketler Grubu'na bağlı Borpanel Ahşap Ürünleri firmasını ziyaret eden öğrencilere, yetkililer tarafından fabrikanın çalışma ve üretim kapasitesi hakkında bilgilendirme yapıldı.

Yetkililer, öğretmen ve öğrencilere, ahşap sektöründe yeni çalışmalarla verimlilik ve büyüme odaklı stratejisi ile öncü olmayı hedeflediklerini söyledi. Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tuttuklarını ifade eden yetkililer, gayelerinin sürekliliği sağlamak ve yüksek kalitede ürettikleri yüzde 100 doğal ahşap ürünleri rekabet edilebilir şartlarda geniş kitlelere ulaştırmak olduğunu kaydetti. - SAMSUN

Atl'den Borpanel'e Araştırma Gezisi

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Atl'den Borpanel'e Araştırma Gezisi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Son dakika! Anadolu Otoyolu'nda zincirleme trafik kazası! 16 araç birbirine girdi, 8 yaralı var Son Dakika: Beşiktaş-Galatasaray derbisinde sahaya çıkacak 11'ler belli oldu ABD'nin eski Türkiye Büyükelçisi: S-400 krizi Türkiye-ABD ilişkilerine en büyük darbeyi indirdi Üç kişinin hayatını kaybettiği korkunç kazanın görüntüleri ortaya çıktı F.Bahçe'nin anlaştığı Mesut Özil saat 00.15'te İstanbul'a gelecek Sivasspor'un karda oynanan Başakşehir maçında sahaya beyaz formayla çıkması dünya gündeminde Minibüs şoförü "Son param üzülerek harcıyorum" yazılı 20 TL'nin sahibini arıyor 2 bin 500 yıllık 'mezar oda' halen gizemini koruyor