Son Dakika Haberleri: Atm Dolandırıcısı Tutuklandı

Atm Dolandırıcısı Tutuklandı

7 yıl önce

Trabzon'da ATM'den maaşını çekerken yardım isteyen M.K.'yı dolandıran Ö.K., tutuklanarak cezaevine gönderildi.10 gün önce Kemerkaya Mahallesi Kahramanmaraş Caddesi'nde maaşını çekmek için ATM'ye giden M.K., bankamatiği kullanmakta zorluk çekince yanında bekleyen Ö.K.'dan yardım istedi.Ö.K., birkaç işlem yaptıktan sonra para çekemediğini söyleyerek kartını M.K.'ya teslim etti ve ATM'den uzaklaştı.

Atm Dolandırıcısı Tutuklandı, System.String[]
Trabzon'da ATM'den maaşını çekerken yardım isteyen M.K.'yı dolandıran Ö.K., tutuklanarak cezaevine gönderildi.

10 gün önce Kemerkaya Mahallesi Kahramanmaraş Caddesi'nde maaşını çekmek için ATM'ye giden M.K., bankamatiği kullanmakta zorluk çekince yanında bekleyen Ö.K.'dan yardım istedi. Ö.K., birkaç işlem yaptıktan sonra para çekemediğini söyleyerek kartını M.K.'ya teslim etti ve ATM'den uzaklaştı. Bir süre sonra hesabına tekrar bakan M.K., maaşının çekildiğini görünce dolandırıldığını anlayarak polise başvurdu. Şikayet üzerine yapılan soruşturma sonucunda gözaltına alınan Ö.K., polise verdiği ifadede suçlamaları kabul etmedi. Ö.K., "ATM para vermeyince kartını M.K.'ya geri verdim. Ben gittikten sonra parayı kendisi çekti" dedi.

Banka kartlarının kötüye kullanılması suçlamasıyla bugün adliyeye sevk edilen Ö.K., tutuklanarak cezaevine gönderildi. - TrabzonDoktordan Skandal Teklif! Genç Kızın Eline Makası Verip "Git Kendin Çıkar" Dedi Eski Dost Alex Telles'ten Galatasaray Maçı Yorumu: Kazanmak İstiyoruz

15 Temmuz'un Sembol İsmi Tijen Karaş, Bakın Şimdi Ne Yapıyor!