ATO Başkanı Baran Çikolata Fuarı'nı Gezdi - Son Dakika

ATO Başkanı Baran Çikolata Fuarı'nı Gezdi

11.03.2017 12:43
ATO Başkanı Baran Çikolata Fuarı'nı Gezdi, System.String[]

Ankara Ticaret Odası (ATO) Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Baran, Ekmek, Pasta Makinaları, Dondurma, Çikolata ve Teknolojileri Fuarı’nı gezdi.

Ankara Ticaret Odası (ATO) Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Baran, Ekmek, Pasta Makinaları, Dondurma, Çikolata ve Teknolojileri Fuarı'nı gezdi.

ATO Başkanı Baran'ın fuar ziyaretine, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mustafa Deryal, Yönetim Kurulu Üyesi M. Ülkü Karakuş, Meclis Üyeleri Zafer Hacıosmanoğlu ve Ali Rıza Koç eşlik etti.

Fuarda bulunan stantları tek tek gezerek firma temsilcileriyle sohbet eden Baran, sergilenen ürünlerden tattı ve özellikleri hakkında bilgi aldı. Fuarı gezmeye gelen Ankaralılarla da sohbet eden Baran, Ankara'nın bir fuar ve kongre şehri olması için çalışmalar yürüttüklerini söyledi.

Fuarların mal ve hizmet üreticileri ile tüketicileri bir araya getiren organizasyonlar olduğunu belirten ATO Başkanı Baran, "Fuarlar, üretici ile tüketiciyi buluşturan en önemli ticari zemindir" dedi. Baran, fuarlarının, üreticilerin gelişim, yenileşme ve pazarlama faaliyetleri açısından büyük fırsatlar oluşturduğunu söyledi.

ATO Congresium'da düzenlenen, Ekmek, Pasta Makinaları, Dondurma, Çikolata ve Teknolojileri Fuarı 12 Mart Pazar günü sona erecek. Fuarda Ankara'nın yanı sıra diğer illerden gelen girişimciler de ürünlerini tanıtıyor. Ekmek makineleri ve çikolata teknolojilerinin ilgi gördüğü fuarda, çeşitli fırın grupları da yer alıyor. - ANKARA

ATO Başkanı Baran Çikolata Fuarı'nı Gezdi
ATO Başkanı Baran Çikolata Fuarı'nı Gezdi
ATO Başkanı Baran Çikolata Fuarı'nı Gezdi
ATO Başkanı Baran Çikolata Fuarı'nı Gezdi

- Kaynak: İHA

Son Dakika Ekonomi ATO Başkanı Baran Çikolata Fuarı'nı Gezdi - Son Dakika Ekonomi

YORUMLAR

Son Dakika

Yenikapı-Hacıosman metrosunda yolcular, saat 19.23'te ayağa kalkarak İstiklal Marşı'nı okudu Sivasspor, öne geçtiği maçta Maccabi Tel Aviv'e 2-1 yenildi Efsane futbolcu Ronaldinho, Azerbaycan'a destek videosu yayınladı Dağlık Karabağ'ın sözde lideri Arayik Harutyunyan'ı korku sardı: Azerbaycan ordusu Şuşa'nın 5 km ötesinde Donald Trump'ın kampanya hesabı hacklendi, 2,3 milyon dolar çalındı Erdoğan'dan Putin'e Dağlık Karabağ teklifi: Bu sorunu Türkiye ve Rusya'nın kuracağı müzakere masasında çözelim Ekranlara iddialı giriş yapan Şeref Sözü dizisi, 4. bölümde final yapıyor Macron'un İslam'ı hedef alan sözlerine bir tepki de Yunanistan'dan geldi: Saldırgan ve hakaret edici