Son Dakika Haberleri: Atv, Sen Anlat Karadeniz'i Yayın Akışından Kaldırdı

Atv, Sen Anlat Karadeniz'i Yayın Akışından Kaldırdı

27 gün önce

Atv'nin severek izlenen dizisi Sen Anlat Karadeniz, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın özel yayını nedeniyle bu hafta yayın akışında olmayacak.

Atv'nin reytinglerde yüzünü güldüren dizisi Sen Anlat Karadeniz, 46. yeni bölüm 27 Mart Çarşamba akşamı yayınlanmayacak.

BU HAFTA YAYIN AKIŞINDA YOK

ATV ekranlarında yaklaşık 2 sezondur devam eden ve daha yayınlandığı ilk bölüm ile seyirciyi içine çeken dizi Sen Anlat Karadeniz, bu hafta seyirciyle buluşmayacak. Dizinin yerine ise Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Seçim Özel programını canlı olarak yayınlayacak.

ZİRVEYİ KİMSEYE KAPTIRMIYOR

Çarşamba akşamları yayınlanan dizi karşısında sıkı rakipler olmasına rağmen günün en çok izlenen yapımı olmayı başarıyor ve reyting listelerinde zirveyi kimseye kaptırmıyor.

YENİ BÖLÜMÜ 3 NİSAN'DA YAYINLANACAK

Dizinin46. yeni bölümünü sabırsızlıkla bekleyen seyirci ise 2 hafta sonra yani 3 Nisan Çarşamba akşamıyeni bölümü izleyebilecek.

Haber Yayın Tarihi : 26.03.2019 12:03 97 İşçinin İşten Çıkarıldığı Belediyede, Engelli Kadrosundaki İşçi İntihara Kalkıştı Saynur Öztürk, Eşi Hasan Ali Kaldırım'ı Aldattı mı? Yeni Görüntüler Ortaya Çıktı İBB'nin Sitesinde Dikkat Çeken Atatürk Detayı