Son Dakika Haberleri: Audi'nin En Çok Satan Modeli Audi A4 25 Yaşında

Audi'nin En Çok Satan Modeli Audi A4 25 Yaşında

6 gün önce

CARMEDYA – 7,5 milyon adetlik satışa ulaşan ve markanın tarihinde en çok satan modeli olan A4’ün 25’inci yaşını kutluyor 1994 yılında selefi Audi 80’in yerine üretilen Audi A4, o yıl konforu, sportifliği ve elegan tasarımı ile segmentinde standartları yeniden belirlemiş, dünya genelindeki otomobil severlerin beğenisini toplamıştı. A4, daha ilk yılında elde ettiği 272 bin 52...The post Audi’nin en çok satan modeli Audi A4 25 yaşında appeared first on Carmedya.

Audi'nin En Çok Satan Modeli Audi A4 25 Yaşında, System.String[]
CARMEDYA - 7,5 milyon adetlik satışa ulaşan ve markanın tarihinde en çok satan modeli olan A4'ün 25'inci yaşını kutluyor1994 yılında selefi Audi 80'in yerine üretilen Audi A4, o yıl konforu, sportifliği ve elegan tasarımı ile segmentinde standartları yeniden belirlemiş, dünya genelindeki otomobil severlerin beğenisini toplamıştı. A4, daha ilk yılında elde ettiği 272 bin 52 adetlik satışıyla, markanın en çok satan modeli oldu ve hala birçok sürüş asistan sistemiyle markanın sembolü olmaya devam ediyor.

Talep Hiç Bitmedi

Şu an 5'inci nesli yollarda olan Audi A4'e talep, hiç bitmedi. Özellikle Çin, Almanya ve ABD'de hala Audi'nin en çok tercih modeli konumunda. Almanya'dasatılan her 5 Audi'den biri, A4. Sadece Çin'e özel üretilen uzun dingilli A4, Çin'de en çok tercih edilen Audi modeli… Bugüne kadar 7,5 milyon adet satılan A4, Avrupa ve ABD pazarı için Almanya'daki Ingolstadt ve Neckarsulm fabrikalarında, yerel pazarlar için Çin'deki Changchun ve Hindistan'daki Aurangabad üretim merkezlerinde de üretiliyor.

The post Audi'nin en çok satan modeli Audi A4 25 yaşında appeared first on Carmedya.
Kaynak: Carmedya.com

Haber Yayın Tarihi : 14.05.2019 07:34 Ozan Kabak, Bundesliga'da Yılın Genç Oyuncusu Adayı Serhat Akın: Audi Cup'ta Fenerbahçe'yi Ayran Yaparlar Kontrolden Çıkan Otomobil Miksere Çarptı: 2 Polis Şehit Oldu Trafik Kazasında Otomobil Ortadan İkiye Bölündü: 1'i Ağır 3 Yaralı