Hayatında ilk kez tüfek kullanan kadının tüfeğin tepmesiyle yere düşmesi izleyenleri güldürüyor - Son Dakika

Hayatında ilk kez tüfek kullanan kadının tüfeğin tepmesiyle yere düşmesi izleyenleri güldürüyor

2 ay önce

Tunceli'de hayatında ilk defa tüfekle ateş eden bir kadın, tüfeğin geri tepmesi sonucu sırt üstü düştü. Ağabeyinin talimatlarıyla ateş etmeye çalışan kadının düştüğü görüntüler sosyal medyada yüksek sayıda görüntülenme aldı, izleyenleri güldürdü.

Tunceli'de bir kadın eline ilk kez aldığı tüfekle ateş etti. Tüfeğin tepmesiyle düşmesi bir oldu. O anlar kameraya da yansıdı. Görüntüleri sosyal medya üzerinden izleyenler kendilerini gülmekten alamadı.

AĞABEYİNİN TALİMATLARINI UYGULADI

Mazgirt İlçesi'ne bağlı İbimahmut Köyü'nde yaşayan Hülya Çakmak, kendilerine ait av tüfeğiyle boş bidona ateş etmek istedi. Ateş etmeden önce ağabeyinin talimatlarını uygulayan Çakmak, hedefi vurdu ancak tüfeğin geri tepmesiyle sırt üstü yere düşmekten kurtulamadı. Çakmak'ın yere düşmesi komik bir görüntü oluştururken o anları cep telefonuyla kaydeden ağabeyi ve izleyenleri güldürdü.

O ANLARI ANLATTI

Olay anını anlatan Hülya Çakmak, "Hayatımda ilk kez elime silah aldım. Boş su bidonuna ateş ettim. Hedefi vurdum ancak tüfek geri tepince yere düştüm" dedi.

Hayatında ilk kez tüfek kullanan kadının tüfeğin tepmesiyle yere düşmesi izleyenleri güldürüyor
Haber Yayın Tarihi: 09.12.2019 12:17 Kaynak: İHASon Dakika

Abdullah Gül'den Elazığ depremiyle ilgili dikkat çeken çıkış: Umarım uyarıcı olur
Vatandaş, deprem bölgesine gelen İmamoğlu'na çağrıda bulundu: Müteahhitler tutuklansın Elazığlı depremzede herkesin aksine kendine sitem etti: O kadar parayı mezara mı götüreceğiz? Bize her şey müstahak

Son Dakika Haberleri