Avatar'ın Yönetmeni James Cameron'ın Filmi Alita Battle Angel'ın Yeni Fragmanı - Son Dakika

Avatar'ın Yönetmeni James Cameron'ın Filmi Alita Battle Angel'ın Yeni Fragmanı

04.02.2019 13:45
Avatar'ın Yönetmeni James Cameron'ın Filmi Alita Battle Angel'ın Yeni Fragmanı, System.String[]

Robert Rodriguez ve James Cameron ortaklığıyla gelen The: Alita Battle Angel'ın Super Bowl fragmanı yayınlandı.

Desperado, Günah Şehri ve Planet Terror gibi filmleriyle akıllarda yer edinen yönetmen Robert Rodriguez, Avatar serisinin de yaratııcısı James Cameron yapımcılığında oldukça önemli bir filmle geliyor: Alita: Battle Angel.

Filmin vizyona girmesine sadece 2 haftadan az bir süre kalmışken, filmin 40 saniyelik Super Bowl fragmanı da yayınlandı. Sizin de muhtemelen ilk dikkatinizi çeken, filmin animasyonla gerçeklik arasında gidip gelen enteresan çekim tekniği olacak.

Yukito Kishiro'nun ünlü manga serisinden uyarlanan yapım, şu an için adeta kapalı bir kutu gibi... Buna karşın bu yönetmen ve yapımcı kadrosuyla, Eiza Gonzalez ve Rosa Salazar gibi oyuncularla kötü bir film çıkarmak daha büyük meziyet ister. Bakalım 15 Şubat'ta nasıl bir filmle karşılaşacağız.

Kaynak: WebTekno

Son Dakika Teknoloji Avatar'ın Yönetmeni James Cameron'ın Filmi Alita Battle Angel'ın Yeni Fragmanı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Kan donduran vahşet! Ünlü dizilerde çalışan set asistanını bıçakla öldürdüler, ormanda yakarak yok etmek istediler Salgınla mücadelede toplumda her 4 kişiden 3'ü tam kapatma istiyor EDHO dizisi ekibinden 3 kadına otel odasında dehşeti yaşatan saldırganların görüntüleri ortaya çıktı MAK Danışmanlık son seçim anketinin sonuçlarını paylaştı! Barajı yalnızca 3 parti geçebiliyor Acun Ilıcalı, yeni platformu Exxen için Tolga Çevik ile anlaştı Yeni kısıtlamalar için karar günü! Kabine toplantısı başladı, gözler Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yapacağı açıklamada Reuters'a konuşan hükümet yetkilisi: Sokağa çıkma ve seyahat kısıtlaması genişletiliyor Bir korse markasının reklamını yapan Hanife Gürdal, verdiği pozla alay konusu oldu