Avcılar'da komşularına baltayla saldıran 3 şüpheli, tutuklanarak cezaevine gönderildi - Son Dakika

Avcılar'da komşularına baltayla saldıran 3 şüpheli, tutuklanarak cezaevine gönderildi

19.10.2020 17:54

Avcılar'da park yeri bahanesiyle komşularını baltayla darp eden 3 şüpheli, çıkarıldığı mahkemece kasten yaralama suçundan tutuklanarak cezaevine gönderildi

Avcılar'da husumetli oldukları komşularıyla kavga ederek karı kocayı baltayla darp etme olayına karışan 3 şahıs kasten yaralama suçlamasıyla tutuklanarak cezaevine gönderildi.

KARI KOCA BAŞTAYLA DARP EDİLDİ

Olay, dün öğlen saatlerinde Yeşilkent Mahallesi'nde yaşanmıştı. Aralarında husumet bulunan iki komşu dün araç park yeri iddiasıyla kavga etmiş çıkan kavgada Mevlüt ve Asiye Çakır isimli karı koca baltayla darp edilmişti.

GÖZALTINA ALINAN 3 ŞÜPHELİ TUTUKLANDI

Kavganın ardından gözaltına alınan 3 şüpheli çıkarıldığı mahkemece kasten yaralama suçundan tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Avcılar'da komşularına baltayla saldıran 3 şüpheli, tutuklanarak cezaevine gönderildi
Avcılar'da komşularına baltayla saldıran 3 şüpheli, tutuklanarak cezaevine gönderildi

- Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa Avcılar'da komşularına baltayla saldıran 3 şüpheli, tutuklanarak cezaevine gönderildi - Son Dakika

YORUMLAR (6)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Futbol yorumcusu Sinan Engin'in koronavirüs testi pozitif çıktı Gözü dönen şahıs, önce ayrıldığı nişanlısı ve annesini sonra kendini öldürdü Meteoroloji'den 13 il için için sağanak ve gök gürültülü sağanak uyarısı İnşaatta elleri ve ayakları bağlı kız çocuğu bulundu Ayrıldığı nişanlısı, Büşra ile annesini öldürdü Azerbaycan'dan darbe yiyen Paşinyan, halkını tehdit etti: Geri duranları, kaçanları ağır cezalandıracağız Son Dakika: Sağlık Bakanlığı, sağlık çalışanlarına istifa, emeklilik ve izin yasağı getirdi Azerbaycanlı öğretim görevlisi Cumhurbaşkanı Erdoğan'a mektup yazdı: Bizi öldürün ama onlara bırakmayın