Avcılar'da Engeller Buz Pistinde Aşıldı - Son Dakika

Avcılar'da Engeller Buz Pistinde Aşıldı

26.03.2019 23:20
Avcılar'da Engeller Buz Pistinde Aşıldı, System.String[]

Avcılar'da engeller buz pistinde aşıldı AK Parti Avcılar Belediye Başkan Adayı Dr. İbrahim Ulusoy, engelli vatandaşlarla buz pisti üstünde bir araya geldi Koltuk değneklerini bir kenara bırakıp buz pistinde eğlendilerİSTANBUL - Avcılar'da engelli vatandaşların gönüllerince bir gün geçirmesi...

Avcılar'da engeller buz pistinde aşıldı

AK Parti Avcılar Belediye Başkan Adayı Dr. İbrahim Ulusoy, engelli vatandaşlarla buz pisti üstünde bir araya geldi

Koltuk değneklerini bir kenara bırakıp buz pistinde eğlendiler

İSTANBUL - Avcılar'da engelli vatandaşların gönüllerince bir gün geçirmesi için düzenlenen etkinlikte, koltuk değneklerini bir kenara bırakan her yaşta engelli birey, tekerlekli sandalye üstünde ve eğitmenlerin gözetiminde buz üstünde gönüllerince eğlendiler.

AK Parti Avcılar Belediye Başkan Adayı Dr. İbrahim Ulusoy'un organizasyonu ile engelli vatandaşlar için farkındalık amaçlı buz pistinde bir etkinlik düzenlendi. Avcılar'da bulunan bir alışveriş merkezinin içerisindeki buz pistinde düzenlenen etkinliğe her yaşta çok sayıda engelli birey ve ailesi katıldı. Kimi engelli vatandaşların koltuk değneklerini bir kenara bırakıp patenlerini giyerek eğitmenler gözetiminde kaydığı görüldü. Tekerlekli sandalyelerle buz pistine çıkan bazı engelli bireyler ise hayatlarında ilk defa buz pistine çıkmanın keyfini yaşadı.

İrem adındaki engelli bir kız eğitmenler eşliğinde buzda kaymanın güzel bir duygu olduğunu söyledi.

"Sevgili ile engelleri aşacağız"

AK Parti Avcılar Belediye Başkan Adayı Dr. İbrahim Ulusoy, etkinliğe olan ilgiden memnuniyetini ifade ederek, "En başından beri söylediğim gibi sevgi ile engelleri aşacağız demiştim. Onların dünyasına girmek onlarla beraber olmak onların mutluluğuna ortak olmak şahitlik etmek...Ben, çok çok müteşekkir oldum. Emeği geçen bütün kardeşlerime ve ekibime teşekkür ediyorum. Muhteşem bir ekibim var inşallah bu ekibim ile beraber Avcılar'a muazzam hizmetler getireceğiz kazandıracağız. Bu kardeşlerimiz özel insanlar. Gerçekten her şekliyle beraber hizmetin en alasını vermek istediğimiz insanlar. Yine İstanbul'un en büyük engelsiz yaşam merkezini tasarladığımız Avcılar'ımıza hizmetkar olmak için yola çıktık. İçerisinde yüzme havuzları, rehabilitasyon merkezi ve eğitim alanları salonları olan çok muhteşem bir merkezi Avcılarımıza kazandıracağız. Bugün de bu kardeşlerimiz ile beraber bir buz pisti organizasyonu yapalım dedik. Kendilerini burada çok mutlu gördüm. Muhteşem anlara şahitlik ettim. O yüzden onların mutlu olmasından dolayı bende son derece mutlu oldum" dedi.

Organizasyona ev sahipliği yapan Bahadır Demirci ise engelsiz bir yaşam projesi adı altına etkinliğin gerçekleştiğini söyleyerek, "Özel kardeşlerimizi burada mutlu etmek memnun etmek onları bir nebze olsun sevindirebilmek için AK Parti Avcılar Belediye Başkan Adayımız Dr. İbrahim Ulusoy'un eşliğinde böyle bir program hazırladık" diye konuştu.

- Kaynak: İHA

Son Dakika Genel Avcılar'da Engeller Buz Pistinde Aşıldı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Azerbaycan'dan Fransa'ya Dağlık Karabağ notası! Büyükelçi, bakanlığa çağırıldı Son Dakika: Yerli koronavirüs aşısında gönüllülere ikinci doz uygulaması başladı Hekimoğlu Trabzon, Batuhan Karadeniz'in 3 gol attığı maçta Kayserispor'u eledi Eski takım arkadaşı, Maradona'nın Türkiye macerasını anlattı: İnanılmazdı İstanbul'da tedirgin eden görüntü! Cenazeler otobüsle taşındı Son Dakika: Türkiye'de 26 Kasım günü koronavirüs nedeniyle 174 kişi vefat etti, 29 bin 132 yeni vaka tespit edildi Tartışmalı Astrazeneca-Oxford aşısıyla ilgili bomba itiraf: Hata yaptık İBB Başkanı İmamoğlu kendisini yuhalayan taksicilerin üzerine yürüdü