Avcılar'da Engelli Bireyler Doyasıya Eğlendi - Son Dakika

Avcılar'da Engelli Bireyler Doyasıya Eğlendi

10.10.2018 14:58
Avcılar'da Engelli Bireyler Doyasıya Eğlendi, System.String[]

Avcılar Engelliler Derneğinin her hafta düzenlediği eğlence etkinliğinin bu haftaki misafiri Avcılar Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak oldu.

Avcılar Engelliler Derneğinin her hafta düzenlediği eğlence etkinliğinin bu haftaki misafiri Avcılar Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak oldu. Engelli bireyler ve aileleri, Başkan Toprak ile birlikte doyasıyla eğlenerek günün tadını çıkardı.

Toprak Ana lakabıyla bilinen Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak, engelli vatandaşlar ve aileleriyle birlikte Avcılar Engelliler Derneği'nde bir araya geldi. Başkan Toprak, tek tek ailelerin isteklerini ve görüşlerini dinledi.

Engelsiz kent Avcılar

Engelli bireylerin coşkusuna ortak olan Başkan Toprak "Avcılar'ın bir bütün olarak Engelsiz Kent haline gelmesi için çalışmalarımız devam etmekte. Bizim bir sloganımız var o da 'Önce İnsan.' Belediye olarak engellilerimiz ve ailelerimizle zaman zaman bu tür etkinliklerde de bir araya geliyoruz. Yılın diğer zamanlarında da biz engelli bireylerimizin evde bakımını ve temizliğini yapıyoruz, malzeme ihtiyacını alıyoruz. Onların eğitimlerini, sosyalleşmelerini ve aktivitelerini düzenliyoruz. Kendilerini iyi hissetmeleri bizim için çok önemli. Yoğun mesaimizin arasına bir parça neşe katan dernek üyelerine ve bu güzel moral etkinliğini düzenleyen AVENDER Başkanı Ahmet Halit Vardar'a teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı. - İSTANBUL

Avcılar'da Engelli Bireyler Doyasıya Eğlendi
Avcılar'da Engelli Bireyler Doyasıya Eğlendi
Avcılar'da Engelli Bireyler Doyasıya Eğlendi
Avcılar'da Engelli Bireyler Doyasıya Eğlendi

- Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Avcılar'da Engelli Bireyler Doyasıya Eğlendi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Koronaya yakalanan Cemal Enginyurt, helallik istedikten sonra sitem etti: İnsan değilsiniz Taş kırma makinesine düşen genç feci şekilde can verdi Türkiye'nin önde gelen şirketlerinden Vestel, iki İngiliz beyaz eşya firmasını satın aldı Son Dakika! Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na çok sert sözler: Sende zerre kadar yürek varsa eşimle ilgili değil, benimle ilgili konuş Şömine süsü olarak kullandığı kafatası, 8 yıldır kayıp olan adama ait çıktı Son Dakika! Ermenistan ordusu Berde şehir merkezini vurdu: 20 kişi yaşamını yitirdi Erzincan'da 4,3 büyüklüğündeki deprem, bazı yapılarda çatlaklar oluşturdu Hayatını bu işten kazanıyor! Görme engelli genç, çektiği fotoğraflarla büyülüyor