Avcılar'da Markete Taşlı Saldırı - Son Dakika

Avcılar'da Markete Taşlı Saldırı

03.01.2012 08:25
Avcılar'da Markete Taşlı Saldırı

Avcılar'da korsan gösteri yapan bir grup, markete taşlarla saldırarak kaçtı.

Avcılar'da korsan gösteri yapan bir grup, markete taşlarla saldırarak kaçtı. Olayda yaralanan olmazken, markette maddi hasar meydana geldi.

Olay, saat 22.00 sıralarında Firuzköy, Tokat Mahallesi Çavuş Caddesi üzerinde meydana geldi. Cadde üzerinde korsan gösteri yapan 10 kişilik grup, ellerindeki taşlarla markete saldırdı. Marketin içinde bulunan çalışanlar paniğe kapıldı. Saldırganlar, markete ait güvenlik kamerasını da kırarak etkisiz hale getirdi.

Olay sonrası şüpheliler kaçarak izlerini kaybettirdi. Bir süre sonra olay yerine gelen polis ekipleri inceleme başlattı. Marketin çalışanları olay esnasında içerde bulunduklarını ancak kepenklerin o sırada kapalı olması sebebiyle tehlikeyi atlattıklarını belirtti. Polisin olayla ilgili soruşturması sürüyor.

Kaynak: DHA
YORUMLAR
500
İstanbul'da Ramazan'ın ilk günü pide kuyruğu havadan görüntülendi İstanbul'da Ramazan'ın ilk günü pide kuyruğu havadan görüntülendi Cips tartışmasında genci otomobille ezerek öldürdüler... O anlar kamerada Cips tartışmasında genci otomobille ezerek öldürdüler... O anlar kamerada Tokat'tan depremzede çocuklara oyuncak gönderildi Tokat'tan depremzede çocuklara oyuncak gönderildi

Son Dakika Güncel Avcılar'da Markete Taşlı Saldırı - Son Dakika


Advertisement