Avcılar'da Özel Çocuklar İçin İftar - Son Dakika

Avcılar'da Özel Çocuklar İçin İftar

04.06.2018 15:14
Avcılar'da Özel Çocuklar İçin İftar, System.String[]

Avcılar Engellilere Hizmet Derneği’nin (AVENDER) düzenlediği iftarda özel çocuklar, yerel yöneticiler ve politikacılarla bir araya geldi.

Avcılar Engellilere Hizmet Derneği'nin (AVENDER) düzenlediği iftarda özel çocuklar, yerel yöneticiler ve politikacılarla bir araya geldi.

AVENDER'in Ambarlı Mahallesi'nde bulunan Baler Weeding House'taki iftarına Avcılar Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak'ın yanı sıra siyasi parti temsilcileri, sivil toplum temsilcileri, çok sayıda dernek üyesi de katıldı. Yaklaşık bin kişinin katıldığı iftarda Abdullah Gülmez ilahi okurken, semazen gösterileri de yapıldı. AVENDER Başkanı Ahmet Halit Vardar, geleneksel hale getirdikleri iftarı 4'üncü kez verdiklerini belirterek, "Bizleri onurlandıran değerli misafirlerimiz, özel insanlarımız ve aileleri geldiğiniz için hepinize teşekkür ederiz" dedi.

Avcılar Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak Benli ise özel insanlara ayrı önem verdiklerini, herkesin engelli adayı olduğunu söyledi. Başkan Dr. Handan Toprak Benli, engellilere ellerinden gelen desteği sağlamaya çalıştıklarını ifade ederek, bu konuda çaba harcayan AVENDER ve sosyal sorumluluk sahibi tüm kesimlere teşekkür etti. - İSTANBUL

Avcılar'da Özel Çocuklar İçin İftar
Avcılar'da Özel Çocuklar İçin İftar

- Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Avcılar'da Özel Çocuklar İçin İftar - Son Dakika


Son Dakika

Galatasaray, bonservisi elindeki Ahmed Musa ile ilgileniyor Yolcu otobüsünde kalp krizi geçiren yolcuyu kurtarma çabası kamerada Fiyatı altınla yarışan kestanenin tanesi 1 liraya satılıyor Apandisti şişen Didem Soydan hastanelik oldu Ev hanımlarının mesaisi başladı! 15 kilo nardan 1 kilo ekşi çıkartıp, 35 liradan satıyorlar Yıldırım çarpan kadının kızı o anları anlattı: Annemden yanık kokusu geliyordu Yayladan köye inen kurt sürüsü, çoğu hamile 18 koyunu parçaladı Süt fabrikasındaki skandal görüntülere imza atan işçinin ifadesi ortaya çıktı: Süt değil deterjandı