Avcılar Derneğinden Gölcük Belediye Başkanı Ellibeş'e Ziyaret - Son Dakika

Avcılar Derneğinden Gölcük Belediye Başkanı Ellibeş'e Ziyaret

07.09.2012 09:46
Avcılar Derneğinden Gölcük Belediye Başkanı Ellibeş'e Ziyaret, System.String[]

Halıdere Avcılar ve Deniz Severler Derneği Başkanı Metin Çolak ve yönetim kurulu üyeleri, Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş'i ziyaret etti.

Halıdere Avcılar ve Deniz Severler Derneği Başkanı Metin Çolak ve yönetim kurulu üyeleri, Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş'i ziyaret etti.

Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette Çolak, dernek çalışmaları hakkında Ellibeş'e bilgi vererek bir süre sohbet etti.

Ellibeş, burada yaptığı konuşmada, belediye olarak ilçedeki derneklerin çalışmalarını önemsediklerini belirterek, tüm dernek ve sivil toplum kuruluşlarına imkanlar ölçüsünde destek olmaya devam edeceklerini kaydetti.

Çolak da Halıdere'deki balıkçı barınağının yapılması konusunda yaptıkları talebin değerlendirerek hayata geçirildiğini ifade ederek, dernek çalışmalarına katkı sağlayan, Ellibeş'e teşekkür ettiklerini dile getirdi.

Muhabir: Kadir Yıldız

Yayıncı: Murat Paksoy - KOCAELİ

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Avcılar Derneğinden Gölcük Belediye Başkanı Ellibeş'e Ziyaret - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Bayern Münih, evinde Atletico Madrid'i 4-0 mağlup etti ABD'den tehdit gibi S-400 sözleri: Türkiye füzeleri test ederek çok şeyi feda etti 13 yaşındaki kıza aşk mektubu yazan 61 yaşındaki sapık tutuklandı Dondurucudan çıkardıkları erişteyi yiyen aynı aileden 9 kişi hayatını kaybetti Masumlar Apartmanı'nın "Han"ı Birkan Sokullu'nun eski eşinin ünlü oyuncu olduğu ortaya çıktı Bakan Koca, Cem Yılmaz'ın sağlık çalışanlarıyla ilgili çağrısına olumlu yanıt verdi Azerbaycan'dan vatandaşlarını cepheye çağıran Paşinyan'a sert tepki: Çözüm taraftarı olmadığını bir kez daha ortaya koydu Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın maaşına zam! İşte önümüzdeki yıl alacağı ücret