Avcılar Halkı, Geleneksel Kadir Gecesi İftarında Bir Araya Geldi - Son Dakika

Avcılar Halkı, Geleneksel Kadir Gecesi İftarında Bir Araya Geldi

11.06.2018 15:28

- Avcılar halkı, geleneksel Kadir gecesi iftarında bir araya geldiİSTANBUL - Avcılar Belediyesi tarafından Kadir Gecesi'nde düzenlenen geleneksel iftarda binlerce vatandaş beraber iftar yapmanın mutluluğunu yaşadı.

- Avcılar halkı, geleneksel Kadir gecesi iftarında bir araya geldi

İSTANBUL - Avcılar Belediyesi tarafından Kadir Gecesi'nde düzenlenen geleneksel iftarda binlerce vatandaş beraber iftar yapmanın mutluluğunu yaşadı.

Avcılar Belediyesi, her yıl Ramazan Ayında düzenlediği geleneksel Kadir Gecesi iftar programında binlerce vatandaşı bir araya getirdi. Avcılar Merkez Mahallesinde düzenlen iftara Avcılar Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak Benli ve çok sayıda vatandaş katıldı. Program, Kur'an-ı Kerim tilaveti ile başlarken, ezanın okunmasıyla birlikte vatandaşlar dualarla oruçlarını açtı. Avcılar Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak Benli, tek tek masaları dolaşarak vatandaşlarla sohbet etti. Vatandaşların ve çocukların fotoğraf çektirme isteğini geri çevirmeyen Başkan Benli, herkesle tek tek ilgilendi.

"Ülkemize ve Dünyamıza huzur, bereket gelsin istiyoruz"

Avcılar halkının her zaman Kadir Gecesi'nde bir araya geldiğini ve birlikte iftar yaptığını belirten Avcılar Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak Benli, "Birlikte iftar sofralarında bolluk bereketleriyle güzel dileklerimizi paylaşmak için bir araya geliyoruz. Avcılar halkı sözleşmiş gibi Kadir gecesinde bu kurulan güzel alanımızda bu sofrada bir araya geliyoruz. Biz diliyoruz ki gerek ülkemize gerekse bütün Dünyada birlik beraberlik olsun, bolluk bereket olsun. Ülkemize huzur bütün Dünyamıza huzur ve bereket gelsin istiyoruz. O nedenle de Avcılar'ın Kadir gecesinde bu temenniler aynı zamanda da her yere ulaşacak kadar da güzel temennilerle 7'den 70'e herkesin bir araya geldiği bu güzel soframızda öncelikle katılan herkese hem çok teşekkür ediyoruz hem de Kadir gecelerini kutluyoruz. Herkesin Ramazan Bayramının şeker tadında geçmesini diliyoruz" diye konuştu

İftar programı, yapılan yemek duasının ardından son buldu.

Avcılar Halkı, Geleneksel Kadir Gecesi İftarında Bir Araya Geldi
Avcılar Halkı, Geleneksel Kadir Gecesi İftarında Bir Araya Geldi
Avcılar Halkı, Geleneksel Kadir Gecesi İftarında Bir Araya Geldi
Avcılar Halkı, Geleneksel Kadir Gecesi İftarında Bir Araya Geldi

- Kaynak: İHA

Son Dakika Genel Avcılar Halkı, Geleneksel Kadir Gecesi İftarında Bir Araya Geldi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Khabib Nurmagomedov, Justin Gaethje'yi mağlup ederek profesyonel dövüş hayatını sonlandırdı Prof. Dr. Mehmet Ceyhan'dan salgının seyriyle ilgili korkutan sözler: Birinci dalga bitmedi, 3. ve 4. artış dönemleri gelecek Koronavirüse yakalanan Ekrem İmamoğlu'nun ailesinin test sonuçları negatif çıktı Kick boksun Türkiye'deki öncülerinden Tarık Solak vefat etti Kaya Çilingiroğlu, maske işini bu defa abarttı! Taktığı kaskla yine gündem oldu Eski kocasını öldürüp tandırda yakan kadın tutuklandı, ifadesinde cinayeti detaylarıyla anlattı Aliyev silah aldıkları ülkeleri tek tek saydı! Türkiye ilk sırada değil Bakan Koca, koronavirüs en çok bulaştığı ortamı ilk kez açıkladı: Evde bulaş oranı daha yüksek